لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1392/03/04
احداث 218 هزار متر شبکه ی توزیع برق در شهرستان اصفهان در سال 91

 

 احداث 218 هزار متر شبکه ی توزیع برق در شهرستان اصفهان در سال 91

مهندس عباس رفیعی مدیریت توزیع و برنامه ریزی شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان با اعلام این خبرگفت: از آغاز تا پایان سال 91 در شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان 108 هزار متر شبکه ی فشار متوسط و فشار ضعیف هوایی احداث شد و 110 هزار متر خط 20 کیلوولت هوایی و زمینی طی این مدت در مدار قرار گرفت.

وی به نصب 318 دستگاه پست و ترانسفورماتور زمینی و هوایی اشاره کرد و تصریح نمود: با بهره برداری از این ترانس ها 91 مگاولت آمپر به ظرفیت های توزیع برق این شهرستان اضافه شده است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: تجلی زیبایی شهر گنبده های فیروزه ای با افزایش 1648 چراغ روشنایی معابر جلوه ی دیگری به این شهرگردشگری داده و در ایجاد امنیت شهر بسیار موثر بوده است.

وی به کل تاسیسات زیر بار شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان اشاره کرد و عنوان نمود: در حال حاضر 4 هزار و 766 کیلومتر شبکه ی فشار متوسط زمینی و هوایی، 7524 کیلومتر شبکه ی فشار ضعیف زمینی و 9146 پست هوایی و زمینی در 15 شهر و 372 منطقه روستایی برق مطمئن و پایدار را به مردم عزیزمان ارائه می نمایند.

رفیعی با اشاره به اینکه تعداد مشترکین برق به یک میلیون مشترک نزدیک شده اند گفت: برق رسانی به متقاضیان جدید به همراه افرایش ضریب ایمنی، کاهش تلفات و خاموشی ها و برق رسانی پایدار و مطمئن از مهمترین اولویت های شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان بوده است.

 

 

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 5
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal