لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1392/02/18
مهد به کارگیری از انرژی های نو، ایران است

 

مهد به کارگیری از انرژی های نو، ایران است

 

در آیین اختتامیه ی دومین جشنواره ی نقاشی کودک و نوجوان خانه فرهنگ مدیریت مصرف برق مهندس حمید علاقمندان مدیرعامل شرکت توزیع برق اصفهان با زبانی قابل فهم برای کودکان چند توصیه را برای آنان  ارائه نمود.

رییس هیات مدیره شرکت توزیع برق اصفهان گفت :یکی از پیام هایی که به طور قطع بارها در تلویزیون دیده اید خاموش نمودن لامپ های اضافی خانه یا مدرسه تان بوده است که با این شیوه می توانید همیشه و همه جا از این نعمتی که با تلاش تمام همکاران مان در قسمتهای تولید،انتقال و توزیع ایجاد شده، استفاده مفید و همیشگی را داشته باشید.

وی در ادامه افزود: باید توجه ویژه ای  به ساعت مصرف داشته باشیم چرا که در هنگام شب اگر در آن واحد از چندین وسیله ی الکتریکی استفاده کنیم حتما آسیب جدی به وسایل برقی و تجهیزات اداره ی برق وارد کرده ایم.

وی با اشاره به عضویت دانش آموزان در خانه فرهنگ مدیریت مصرف برق گفت : این مرکز را برای افزایش آگاهی های شما و خانواده هایتان ایجاد نمودیم و شما می توانید با دریافت کارت عضویت ما را همراه و همگام  طرح ها و ایده هایتان بدانید .

 مهندس علاقمندان از دانش آموزان خواست که خود باوری را در خود شکوفا کنند و تصریح کرد : مهد استفاده از انرژی های نو در کشورما ،بوده است و اکنون کشورهای پیشرفته با  الگو گرفتن از روش های گذشتگان ما  پیشرفت کشورهایشان را موجب شده اند به طوری که کشورژاپن امروزه با استفاده از دستور العمل  بادگیرهایی که در شهر های کویری ما بوده است وضعیت سرمایشی بهتر را با کمترین هزینه ایجاد نموده است .شما آینده سازان  با باورهای درست و افزایش سطح آگاهی و توجه به زندگی پیشینیان خود می توانید رشد بیشتر کشور را فراهم کنید .

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 5
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal