لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1392/01/31
مشارکت 70 درصدی کارکنان توزیع برق در ارائه ی مقالات

 

مشارکت 70 درصدی کارکنان توزیع برق در ارائه ی مقالات

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای استان اصفهان در دومین سمینار داخلی شرکت های توزیع برق اصفهان گفت: تولید برق مورد نیاز مردم، نیازمند صرف هزینه های اساسی در تامین زیر ساخت های صنعت برق کشور است و اکنون هزینه های ایجاد شبکه تا سه برابر افزایش یافته است که سرمایه گذاری فراوانی را برای بهبود صنعت برق کشور می طلبد.

وی تولید، انتقال و توزیع برق را سه حلقه اصلی این صنعت خواند و افزود: در صورتی که هر کدام از این حلقه ها دچار مشکل شود، نارضایتی در مصرف کنندگان افزایش می یابد و از این رو ارزیابی و سنجش رضایت مشترکین و رسیدگی به خواسته های آنها باید یکی از موضوعات اساسی این سمینار در سال های آینده باشد.

وی در ادامه با اشاره به بحث مدیریت تقاضا و بار گفت: اکنون در جهان به صورت ساعتی بر تعداد مقالات علمی در بخش دیماند افزوده می شود و ما نیز باید وقت بیشتری را برای به کارگیری علوم و مستند سازی آن در شبکه برق کشور صرف کنیم.

 فلاحتیان یکی از اقدامات ضروری در این باره را تعامل با مشترکان در راستای پیک زدایی عنوان کرد و افزود: تلاش در زمینه مدیریت بار همانند ساخت یک نیروگاه جدید با ارزش است چراکه 150 مگاوات صرفه جویی در مصرف برق به وسیله مشترکان حدود 600 میلیارد تومان به دولت کمک می کند.

فلاحتیان از مشارکت 70 درصدی کارکنان شرکت های توزیع برق در ارایه مقالات ابراز خشنودی کرد و افزود: مشارکت کارکنان در مباحث علمی نوید دهنده روزهای روشن برای شرکت توزیع برق است. وی استقرار سیتمی مدیریت دانش را به همکاران خود پیشنهاد داد و خاطر نشان کرد: اجرای سیستمی مدیریت دانش با اهداف مشخص اثربخشی بیشتری به دنبال خواهد داشت.

 

منبع: روابط عمومی
نویسنده:
تعداد بازدید: 5
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal