لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1392/01/31
توسعه و ارتقا بهره وری با جلب مشارکت کارکنان

 

توسعه و ارتقا بهره وری با جلب مشارکت کارکنان

525پیشنهادسازنده توسط 157 پیشنهاد دهنده  به افزایش توان سازمان و رشد و ارتقابخش سازمانی همت گمارده شد.

مهندس محمد کرم سیچانی مدیر دفتر تحقیقات و نظام مشارکت با اعلام این خبر گفت :از ابتداءاستقرار سیستم نظام پیشنهادات 525پیشنهاد به دبیرخانه ی این واحد ارسال که به منظور توسعه پایدار هم از دیدگاه نظری و عملی و کاربردی  می توان  یک نظام همفکری وهم اندیشی  را برای رسیدن به اهداف سازمانی میسر نمود.

وی در ادامه گفت : توان فکری و اندیشه های خلاق کارکنان در سازمان به عنوان  یک سرمایه راکد می باشد  که با مدیریتی راهبردی می توان از این سرمایه ی گران بهای نهفته بیشترین استفاده را داشته باشیم به طوری که در سال گذشته نزدیک به 130 پیشنهاد توسط کمیته ی داوری نظام پیشنهادات ،ارزیابی که 11 پیشنهاد در مسیر اجرایی و کاربردی شدن قرار گرفت .

این مقام مسئول خاطر نشان کرد:.مشارکت و ارج نهادن به کارگروهی برای رسیدن به نتیجه یکی از اولویت های شرکت بوده است که در این راستا استفاده از خلاقیت و نوآوری هایی که در برون سازمان ایجاد شده است در این حوزه قرار گرفته و با استقبال روبرو می شود به طوری که تعدادی از پیشنهادات در سال گذشته از خارج از شرکت ارائه و مورد ارزیابی قرار گرفته است.

مدیر تحقیقات و نظام مشارکت اظهار داشت :بیشترین تعداد پیشنهادهای ارسال شده از بخش بهره برداری و سپس پیشنهادهای فنی و منابع انسانی است که طبق روال سالهای پیش 10 پیشنهاد برتر و یک پیشنهاد به عنوان برترین انتخاب خواهد شد .

وی به پروژه های تحقیقاتی اشاره کرد و گفت : نزدیک به 41 پروژه تحقیقاتی در حوزه های فنی و تخصصی صنعت برق ارائه شده است و تعداد 24 مورد پروژه های تحقیقاتی در حوزه های مدیریتی ،اقتصادی ومنابع انسانی است  از پژوهشگران و محققین به ویژه از دانشگاه صنعتی اصفهان و انشگاه اصفهان اعلام و ارسال نموده اند.

سیچانی خاطر نشان کرد:حجم وسیعی از مراجعات د رارتباط با پروژه هاو پایان نامه های دانشجویی در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا به این دفتر ارسال شده که بایستی در کمیته ی عالی تحقیقات و نظام مشارکت مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.

 

منبع: روابط عمومی
نویسنده:
تعداد بازدید: 11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal