لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1391/12/09
در پنجمین کارگروه بهره برداری کلان شهرها مطرح شد:شاخص گذاری در بهره برداری؛ مدیریت در میزان نیاز در شبکه های توزیع و انتقال

  

در پنجمین کارگروه بهره برداری کلان شهرها مطرح شد:

شاخص گذاری در بهره برداری؛ مدیریت در میزان نیاز در شبکه های توزیع و انتقال

پنجمین کارگروه کلان شهرهای بهره برداری در روز 7 اسفندماه سال جاری به مدت 2 روز آغاز شد.

مهندس حمید علاقمندان مدیر عامل شرکت توزیع برق اصفهان با اشاره به تاریخچه برگزاری کارگروه کلان شهرها گفت : ایده ی شکل گیری این کارگروه از 4 سال پیش کلید خورد و در آن شرکت های توزیع برق تهران بزرگ میزبان کارگروه مهندسی و توسعه ، شیراز کارگروه بهره برداری و اصفهان خدمات مشترکین گردید و مبنا بر تشکیل 2 جلسه طی سال بوده که محل اجلاس به صورت دوره ای متغییر د ر نظر گرفته شد.

وی هدف از برگزاری این کارگروه را بررسی مشکلات و همچنین ایجاد اتاق فکر به منظور ارائه ی راهکارها و بررسی گلوگاه های اجرایی د راین زمینه  عنوان کرد.

وی در ادامه افزود :متاسفانه بهره برداری تحت الشعاع مباحث طرح و توسعه ،مشترکین ،مالی قرار گرفته و برق رسانی مطمئن، مداوم و بدون خاموشی که رسالت اصلی شرکت های توزیع می باشد در پله های آخر واقع شده  و تنها راه برون رفت از این وضعیت ایجاد شاخصه  های مشخص ،  پایدار و با برنامه ریزی است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد:اگر تا پیش از خصوصی شدن شرکتهای توزیع به این مهم دسترسی نیابیم چانه زنی های مالی و اداری  به عنوان الویت های کاری قرار خواهد گرفت .

علاقمندان اظهار داشت : باید الگوهای مشخص برای نیازهای تولید و انتقال و توزیع داشته باشیم که با برگزاری این جلسات و نتایج آن و توسعه ی آن در بین شرکت های توزیع  می توان به این مهم دست یافت .

 

مهندس سید اعتضاد مقیمی مدیر کل دفتر نظارت بر توزیع شرکت توانیر به مشکلات کلان شهرها اشاره کردو گفت :ترافیک های افزاینده در کلان شهرها ونهادهای اثر گذار ،قیمت های زمین،چگالی بار نداشتن زیرساخت های معین در طرح های جامع شهری وتغییرات بنیادی آن از جمله مهمترین مشکلات در این شهرهابوده که در کنار آن طرح های جامع مخابراتی به هم افزایی این مشکلات دامن می زند .

وی تعمیم نتایج و راهکارهای کاربردی به دیگر شرکتهای توزیع را از مهمترین اهداف این جلسه عنوان کرد و گفت باید انتقال تجارب و تبادل افکار نیزدر دیگر شرکت های توزیع الگو سازی شود .

گفتنی است :این کارگروه بحث های تخصصی خود را در دو روز د رحوزه ها ی مختلفت بررسی و ادامه خواهد داد و نتایج آن را به مدیران عامل شرکت های توزیع اعلام خواهند نمود.

منبع: روابط عمومی
نویسنده:
تعداد بازدید: 8
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal