لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1391/12/02
توسعه ی پایدار با:کاهش مصرف برق در بخش خانگی

 

توسعه ی پایدار با:

کاهش مصرف برق در بخش خانگی

 

خبرنگاران بیش از 30 رسانه ی گروهی چهارشنبه دوم اسفند ماه از خانه فرهنگ مدیریت مصرف برق اصفهان بازدید کردند. درآغاز این بازدید خانم مهندس صالحی به نقش ها و وظایفی که برای خانه فرهنگ مدیریت مصرف تعریف شده است اشاره کرد و گفت:آموزش همگانی مدیریت مصرف برق از پایه ی مهد کودک تا سطح دانشگاه و حتی خانم های خانواده  گسترش داشته و طی 2 سال گذشته در این خانه اجرایی شده است و علاوه بر آن انواع مشاوره های مدیریت مصرف برق برای تعرفه های صنعتی،کشاورزی،عمومی،تجاری و خانگی به بخش های مختلف صنعتی و صنفی ارائه می گردد.

وی تصریح کرد:این خانه علاوه بر انجام ممیزی انرژی برای صنایع بزرگ و کوچک،متعادل سازی مصرف و تقسیم بار در ساعات و فصول غیر پیک و ارائه ی الگوهای مصرف که هزینه های مشترکین را کاهش داده به عضوگیری و ایجاد شبکه ی همکار مردمی نیز پرداخته است.

وی افزود: بیشترین کاهش مصرف برق در تعرفه ی خانگی صورت گرفته است و این نشان می دهد که آموزش ها و اطلاع رسانی ها و انواع مشاوره های صنعت برق در این رشد موثر بوده است.
------------------------------------------------------------------------------------------------

پیرو دیدار رسانه های گروهی از خانه فرهنگ مدیریت مصرف برق اصفهان بدین وسیله نشانی و شماره تلفن این خانه بدین شرح می باشد:

اصفهان ،چهار راه شکرشکن ،ابتدای خیابان نشاط خانه فرهنگ مدیریت مصرف با شماره تلفن 222336

 

منبع: روابط عمومی
نویسنده:
تعداد بازدید: 10
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal