لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
رخدادهاي ناگوار بر قي  احتمالي، در كمين  هيات هاي مذهبي  است 1397/06/21
رخدادهاي ناگوار بر قي احتمالي، در كمين هيات هاي مذهبي است
 

50 نفر از پيشكسوتان شركت توزيع برق شهرستان اصفهان گرد هم آمدند تا با همكاري يكديگر فرايند فرهنگ ايمني برق در بين هيات هاي مذهبي ،حسينه ها و مساجد را ترويج و از رخداد هاي ناگوار در ايام سوگواري و يا شادماني اهل البيت عليه السلام جلوگيري كننند .

مهندس خليل عباسپور مدير دفتر ايمني شركت در آغاز اين نشست از عملكرد مروجين ايمني پيشكسوت در سالهاي گذشته تقدير و شيوه هاي توسعه اين فرهنگ را براي حضار بازگو نمود .

مهندس محمد علي اكبري مدير دفتر روابط عمومي ارتباطات دوستانه با هيات هاي مذهبي و ارائه راهكارهاي تخصصي و دلسوزانه را كليدي ترين شيوه براي ترويج اين فرهنگ توصيف و افزود: اكنون كه خادمي اباعبدا... را پذيرفته ايد با دل و جان و با استفاده از دانش و تخصصتان مراقب عذاداران آن حضرت باشيد .

مشاور مديرعامل در دفتر روابط عمومي با ابراز اين فرايند در سال گذشته نتايج آن را رضايت بخش توصيف و تاكيد كرد با همديگر تا رفع هر گونه چالشي در زمينه برق خدمت گذاري به امام حسين (ع) را تمام خواهيم كرد و هيچ گاه از پيگيري هاي مداوم و حضور لحظه به لحظه خسته نحواهيم شد  و پذيرفته ايم كه داوطلبانه هيات هاي مذهبي را كمك كنيم تا فرهنگ ايمني را در عالي ترين سطح رعايت كنند .

وي به تشكيل نشست ها با ستاد مساجد ،سازمان تبليغات اسلامي ،سازمان اوقاف وامور خيريه و نشست با 600 هيات مذهبي اشاره كرد و ادامه داد هر جا لازم باشد نشست هاي آموزشي را تكرار مي كنيم.

وطن خواه افزود : بحث مديريت مصرف درهيات هاي مذهبي موضوع مهمي است و برآوردها نشان مي دهد  1200هيات كوچك و بزرگ در شهرستان اصفهان و 6000 هيات در استان اصفهان فعال مي گرددو مقدار بار همزماني در ساعات پيك شب عدد قابل توجهي است و تلاش مي كنيم مصرف هيات ها نيز به شرايط عادي يا نرمال برگردد.

وي خاطر نشان كرد : از راهكارهاي اين موضوع اين است كه به هيات هاي مذهبي توصيه و پيشنهاد كنيم لوازم فرسوده پرمصرف را كنار بگذارند و بانيان امروز بخشي از هزينه ها را به خريد تجهيزات كم مصرف برقي اختصاص دهند

وي تصريح كرد : تشكيل جلسه با شهرداري اصفهان ،طرح موضوع ايمني هيات هاي مذهبي در نشست خبري مدير عامل در هفته دولت ،توليد چندين برنامه راديويي و تلويزيوني ،انتشار اخبار اين روزها در فضاي مجازي و سايت شركت ،حضور در نشست 300 نفر از روحانيون استان كه در مرقد مطهر علامه مجلسي(ره) برگزار شد ،نشست و هماهنگي با سازمان تبليغات اسلامي ،نشست و هماهنگي با ستاد رسيدگي به مساجد ،نشست با سازمان اوقاف وامور خيرينه ،توليد و پخش 2000 برگه بروشور و 200 قطعه بنر ،پيگيري واگذاري انشعابات موقت در حداقل زمان ،ارائه خدمات مشاوره اي به چندين هيات مذهبي بزرگ ،از اقداماتي است كه از اولين روزهاي ماه ذي الحجه در اين زمينه صورت گرفته و گزارش هاي مروجين ايمني تا پايان ماه صفر نيز بررسي ،ارزش گذاري و تا هنگام تامين برق مطمئن براي محافل مذهبي پيگيري خواهد شد .

منبع: پوششي
نویسنده: محبوبه وكيلي
تعداد بازدید: 134
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal