لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1391/11/08
اعتبارپروژه های قابل افتتاح دردهه فجرامسال 86 میلیارد ریال

 

 

 اعتبارپروژه های قابل افتتاح دردهه فجرامسال 86 میلیارد ریال

12 پروژه ی بزرگ و ده ها پروژه ی کوچک

مهندس علاقمندان مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت توزیع برق اصفهان گفت: در آستانه ی سی و پنجمین بهار آزادی 12 پروژه ی بزرگو ده ها پروژه ی کوچک برق رسانی در اصفهان، شهر گنبدهای فیروزه ای گشایش و در مدار قرار می گیرد.

وی در ادامه افزود: برق رسانی به مجموعه مسکونی اطشاران با 2500 انشعاب، تقویت ولتاژ و ظرفیت سازی در خیابان شهید ضابط زاده و جمع آوری شبکه ها و تجهیزات 50،40 ساله با جایگزینی شبکه ی 20 کیلو ولت، بازسازی شبکه ی خیابان آل زیار، بهینه سازی بخش زیادی از شبکه های منطقه ی غرب اصفهان، جابجایی تاسیسات معارض در خیابان های شهید خلیلی، شهید قاسمی و خیابان های امام خمینی که در تعامل سازنده با شهرداری های مناطق نمود یافته و همچنین برق رسانی به مصلی بزرگ اصفهان از پروژه های بزرگ در این دهه ی مبارک می باشد.

وی تصریح کرد: از دیگر پروژه ها ی برق رسانی روشنایی معابر می باشد که از شاخصه های اصلی آن بحث ایمنی و کاهش خطای انسانی و همچنین زیباسازی مبلمان شهری است که در پروژه های خیابان زرین کوب، خیابان آیت و خیابان های شهید شهبازی و عادل پور با استفاده از فن آوری چراغ های پربازده کم مصرف بروز می یابد و گفتنی است که پروژه ها از 30 تا 100 درصد در کلیه ی پروژه های دهه ی فجر اجرایی می گردد.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: یکی از اولویت های شرکت توزیع برق اصفهان بهینه سازی شبکه های قدیمی و فرسوده می باشد که در این راستا نیز اقدامات و تلاش ها ی خوبی صورت گرفته است.

مهندس علاقمندان اظهار داشت: به مناسب این دهه ی فرخنده تجهیز و راه اندازی 74 پست و ترانسفور ماتور زمینی و هوایی و 10 کیلومتر کابل کشی فشار متوسط و ضعیف در مدار قرار می گیرد و همچنین 153 اصله پایه روشنایی و 12 دستگاه تابلو توزیع و بیش از 13 کیلومتر شبکه ی فشار متوسط و ضعیف نیز برق دار می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع برق اصفهان تاکید کرد: ارائه ی خدمات غیر حضوری شامل فروش انشعاب و خدمات پس از فروش و 17 نوع مشاوره از طریق سامانه ی سمیع (مکالمه به جای مراجعه ) با شماره تلفن 8121  قابل ارائه و همچنین سامانه ی پرداخت قبوض به صورت غیر حضوری یکی دیگر از اقداماتی بود که به مردم شریف اصفهان هدیه شد در این طرح مشترکان برق می توانند قبوض خود را از طریق شماره تلفن 1521 و ارائه ی شناسه قبض در تماس اول قبوض خود را پرداخت نمایند. آموزش های مردمی در خانه فرهنگ مدیریت مصرف از برنامه هایی است که در سال جاری آغاز و رونمایی شده و تلاش می کنیم تا اوایل سال آینده حلقه های فنی و اداری آن تکمیل گردد.

گفتنی است: از دستاورد ها ی شرکت توزیع برق اصفهان طی سالهای 90 و 91  کسب رتبه اول ارزیابی وزارت نیروز در بین 40   شرکت توزیع برق کشور، پیاده سازی سامانه قرائت کنتور از راه دور با 4500 انشعاب، کسب جایگاه نخست جشنواره شهید رجایی در حوزه منابع انسانی، راه اندازی سامانه سایه(ارسال قبض برق بصورت الکترونیکی )، پذیرش بیش از 50000 انشعاب جدید طی یکسال گذشته، افزایش300000 مشترک انشعابات برق طی دولت های نهم و دهم و پوشش بیش از یک ملیون مشترک بصورت غیر حضوری از طریق تلفن یا اینترنت بوده است.

8/11/91

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal