لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1391/10/26
اعتبار پروژه های امور برق شمال غرب در دهه ی فجر نزدیک به 18 میلیارد ریال

 

هم پوشانی خدمات برق رسانی در صنعت،مسکن و کشاورزی

اعتبار پروژه های امور برق شمال غرب در دهه ی فجر نزدیک به 18 میلیارد ریال

مهندس حمید رضا آقایی مدیر امور برق شمال غرب شرکت توزیع برق اصفهان گفت: به مناسبت دهه ی مبارک فجر نزدیک به ده ها پروژه ی بازسازی و بهینه سازی با اعتباری بالغ بر 18 میلیارد ریال در این امور اجرایی می شود.

وی در ادامه گفت: به منظور افزایش قابلیت اطمینان شبکه، برق رسانی مطمئن به مشترکین جدیدالاحداث و تجهیز 30 باب پست زمینی با قدرت های متفاوت در سالروز وحدت و اندیشه و در فصل به بار نشستن درخت انقلاب تقدیم به مردم اصفهان می شود.

وی در ادامه گفت: زیباسازی مبلمان شهری و ایجاد امنیت از طریق روشنایی معابر در خیابان های جدیدالاحداث شهید شهبازی و شهید عادل پور با 37 اصله پایه و 1300 متر شبکه ی فشار ضعیف هوایی فجر سی و پنجمین انقلاب را منور می نماید.

وی تصریح کرد :ارتباط و همسویی دو جانبه با شهرداری های مناطق 12 و 8 بستر مناسبی را برای زیباسازی فضای شهری و برکناری تاسیسات معارض با طرح های عمرانی به طول 3 کیلومتر به همراه داشته است.

آقایی خاطرنشان کرد: برق رسانی به قطب سنگ ایران در منطقه ی صنعتی محمود آباد و ایجاد افزایش قابلیت اطمینان شبکه در مجتمع های مسکونی این حوزه با تعویض کابل های معیوب شبکه ی 20 کیلو ولت و احداث شبکه های هوایی یکی دیگر از اقدامات این امور وبوده است.

 

منبع: روابط عمومی
نویسنده:
تعداد بازدید: 6
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal