لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1391/10/26
بهینه سازی و بازسازی بخشی از شبکه های فرسوده با اعتباری بالغ بر20 میلیارد ریال

 

برق رسانی در شمال اصفهان دریک نگاه:

بهینه سازی و بازسازی بخشی از شبکه های فرسوده با اعتباری بالغ بر20 میلیارد ریال

در آستانه ی سی و پنجمین بهار انقلاب امور برق شمال شرکت توزیع برق اصفهان با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال بهینه سازی و بازسازی بخشی از شبکه های فرسوده و همچنین برق رسانی به متقاضیان جدید را به پایان رساند و بهره برداری از آن را آغاز نمود.

مهندس علیرضا عریضی مدیر امور برق شمال شرکت توزیع برق اصفهان گفت: بازسازی بخشی از شبکه های فرسوده و جایگزینی کابل کشی 20 کیلو ولت در بافت قدیمی خیابان شهید ضابط زاده به همراه رعایت حریم شبکه های برق، ایجاد اصول مهندسی و کاهش تلفات یکی از بزرگترین و مهم ترین پروژه ی اجرایی دراین روزهای مبارک بوده است.

وی در ادامه افزود پیشرفت تکنولوژی ما را برآن داشت تا از تجهیزات نوین دنیا و فن آوری روز استفاده کنیم در این راستا 15 پروژه در قالب جایگزینی پست های پدمانتد با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال پایان یافته است.

وی تصریح کرد: توجه ویژه به هویت و سیمای شبانه شهری و جلوگیری از حوادث و تصادفات و همچنین افزایش امنیت اجتماعی با احداث روشنایی معابر و توسعه و بهینه سازی شبکه های فشار متوسط و فشار ضعیف در خیابان های زرین کوب و فاز اول خیابان اشراق به نمایش گذاشته شد.

عریضی اعتبار 15 دستور کار اجرا شده ی پروژه های اهدایی را بالغ بر 10میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: این پروژه ها در قالب احداث فونداسیون پست ها، احداث شبکه ی فشارضعیف زمینی و هوایی، جابجایی ،نصب و تجهیز ترانس ها و احداث شبکه های فشار متوسط زمینی و هوایی بوده است که به طور کامل اجرا و در مدار قرار گرفته است.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: سیستم قرائت از راه دور از سال پیش در این امور به شکل عملی به اجرا در آمد که مزایای زیادی را برای مشترکین و شرکت داشته به طوری که با راه اندازی این سیستم نیاز به مراجعه ی حضوری و ثبت قرائت نبوده و قرائت صحیح توسط سیستم و کاهش خطای انسانی را به همراه داشته است همچنین آمار مشترکین در بسته به حداقل ممکن رسیده است.

وی آمار انشعابات دیماندی و تعداد کل مشترکین را از ابتدای سال جاری عنوان کرد و گفت: مشترکین زیرپوشش سیستم قرائت از راه دور( AMI (591 مشترک بوده که بر روی 561 انشعاب، مودم قرائت از راه دور نصب شده و همچنین آمار جذب مشترکین را از ابتدای سال جاری تا کنون 8 هزار مشترک بیان نمود که این آمار در تمام سال گذشته 8 هزار و 500 مشترک بوده است.

 

منبع: روابط عمومی
نویسنده:
تعداد بازدید: 4
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal