لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
دو ميليارد تومان پاداش به صنايع همكار اهدا شد 1395/11/12
دو ميليارد تومان پاداش به صنايع همكار اهدا شد

دو ميليارد تومان پاداش به صنايع همكار اهدا شد

پيك سايي توزيع برق شهرستان اصفهان موفق بود

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع برق اصفهان، صبح دوشنبه يازدهم بهمن ماه مهندس محمد مهدي عسگري در نشستي كه با حضور 20 نفر از مديران انرژي صنايع بالاي يك مگاوات از مشتركين توزيع برق اصفهان برگزار شد، شيوه­هاي همكاري صنايع در بخش مديريت بار و مصرف براي مديران صنايع تشريح شد.

مدير دفتر مديرت مصرف شركت توزيع برق به 5 طرح برتر مديرت بار اشاره كرد و گفت: تا به حال سه طرح تعطيلات و تعميرات و طرح ذخيره عملياتي و طرح به كارگيري مولد اضطراري اجرا شده است و جزئيات آن در اختيار واحدهاي صنعتي قرار گرفته است.

وي همچنين در رابطه با دو طرح ديگر مديريت بار كه از سال آينده اجرا خواهد شد اظهار داشت: شيوه هاي زمان استفاده و طرح قطع بار بحراني براي مشتركين اجرا خواهد شد كه بر اساس تفاهم نامه ميان مشتركين و شركت توزيع برق صورت خواهد گرفت.

اين مقام مسئول در رابطه با ميزان مصرف برق در سال جاري گفت: در تابستان سال جاري پيك بار برق شهرستان اصفهان به 1059 مگاوات رسيد و اين در حالي است كه رشد مصرف در زمستان همين سال با توجه به افزايش انشعابات به 5 درصد رسيد.

وي همچنين در رابطه با الگوي مصرف مشتركين خانگي اعلام كرد: رشد مصرف در بخش خانگي متوقف شده  و بيشترين رشد مصرف را در تعرفه هاي صنعتي، عمومي، تجاري و كشاورزي شاهد بوديم و طرح هاي مديريت مصرف بسياري را در تعرفه هاي كشاورزي، خانگي، ادارات و تجاري داشته ايم و خانه فرهنگ مديريت مصرف برق به عنوان يك قرارگاه هميشگي در خدمت آموزش و ارائه مشاوره و ترويج فرهنگ مديريت مصرف به مردم فهيم اصفهان است.

اين مقام مسئول زمان اوج مصرف برق در تابستان اصفهان را تشريح كرد و گفت: اوج مصرف برق در سه بازه زماني در طول ساعات شبانه­روز اتفاق مي­افتد كه به ترتيب 11 صبح تا 3 بعدازظهر، 4 تا 5 بعدازظهر و 7 تا 11 شب مي­باشد.

گفتني است در حاشيه اين همايش با اشاره به نامه معاونت هماهنگي شركت توانير اعلام شد توزيع برق شهرستان اصفهان در پيك سايي و در گروه دوم شركت هاي توزيع برق توانست رتبه سوم پيك سايي را به دست آورد و مورد تقدير قرار گيرد.

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 275
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal