لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
با اعتبار 30 میلیارد ریال و اختصاص 25 مگاوات برق مصرفی در منطقه مسکونی اطشاران2500 واحد مسکونی روشن می شود 1391/10/12
با اعتبار 30 میلیارد ریال و اختصاص 25 مگاوات برق مصرفی در منطقه مسکونی اطشاران2500 واحد مسکونی روشن می شود
 

با اعتبار 30 میلیارد ریال و اختصاص 25 مگاوات برق مصرفی در منطقه مسکونی اطشاران

2500 واحد مسکونی روشن می شود

فعاليت هاي برقرساني در منطقه اصفهان از سال 1304 آغاز گرديده است. مرحوم عطاءالملك دهش در سال 1304 با خريد دو مولد هيزم سوز به قدرت 99 كيلووات به همراه يك ژنراتور50 كيلوواتي و نصب آن در محل دروازه دولت اولين كارخانه برق اصفهان را تاسيس و برق رساني به اين شهر را آغاز نمود. در اين زمان برق به صورت تكفاز بود و فقط اطراف نيروگاه از جمله ميدان نقش جهان عمارت عالي قاپو و چهلستون را می توانست روشن نماید .اما اکنون با گذشت 86 سال از اولین برقرسانی در شهر گنبدهای فیروزه ای تنها در یک منطقه کوچک به نام اطشاران 25 مگاوات برق به سرعت، ظرفیت سازی می شود تا در این شهر افسانه ای نور الکتریکی زندگی لذت بخشی را برای یکایک ساکنان اصفهانی به همراه آورد. واما این خدمت تنها یکی از صدها پروژه ای است که خادمان شرکت توزیع برق اصفهان هر ساله بر حسب وظیفه در حوزه ی شهری اصفهان به انجام می رسانند.

منطقه جدید الاحداث اطشاران با بیش 2500 واحد مسکونی واقع در ضلع شرقی اتوبان آقا بابایی با اعتباری بالغ بر سی میلیارد ریال از طریق4 فیدر وشبکه اصلی و به وسیله 15 کیلومتر کابل خودنگهدار و کابل زمینی و شبکه ی معابر با تجهیز 13 باب پست زمینی بزودی برقدار و شبکه ای معادل 25 مگاوات برای متقاضیان در این محدوده ظرفیت سازی خواهد شد.

مهندس حمیدرضا سلطانی مدیر امور برق شرق اصفهان در این باره می گوید: این یکی از بزرگترین پرژه هایی است که علاوه بر تامین برق2500 انشعاب، ایجاد مانور از 6 پست پیرامون آن امکان پذیر و کارایی شبکه ها را چندین برابر خواهد نمود.

وی افزود: این تاسیسات زمینه ایجاد پایداری برق در شبکه های شرق اصفهان را فراهم می سازد.

گفتنی است: تاکنون 6  دستگاه پست ساخته و تجهیز گردیده و حدود 1500 متر از کابلکشی های طراحی شده نیز در مدار قرار گرفته است. 

 

منبع: روابط عمومی
نویسنده:
تعداد بازدید: 7
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal