لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
مديريت جهادي  امور برق جنوب غرب به عنوان يك شركت خدماتي در تحقق اقتصاد مقاومتي 1394/09/17
مديريت جهادي امور برق جنوب غرب به عنوان يك شركت خدماتي در تحقق اقتصاد مقاومتي
 
محسن معتمدي فر در نشستي با خبرنگاران، با اشاره به اينكه اين امور وسعت 64 كيلومتر از شهر اصفهان را پوشش مي دهد، گفت: در اين امور يكصد و يازده هزار و 257 مشترك داريم. وي تعداد كل مشتركان خانگي شهر اصفهان را 826 هزار و 398 انشعاب اعلام كرد و افزود: از اين تعداد 88 هزار و 761 مشترك خانگي در امور برق جنوب غرب هستند كه 10 درصد كل مشتركان خانگي اصفهان را دربر مي گيرند. مدير امور برق جنوب غرب اصفهان اظهارداشت: در بخش عمومي 14 درصد مشتركين، كشاورزي 1.5 درصد، صنعت 1.6 درصد و ساير مصارف 9.2 درصد مشتركين شهر اصفهان در محدوده اين امور هستند كه اين موضوع نشان مي دهد بيشترين فراواني مشتركان در اين امور مربوط به بخش خانگي و عمومي و كمترين ميزان هم مربوطه به بخش صنعت و كشاورزي است. معتمدي فرد با اشاره به وجود حدود 300 پست زميني و 236 پست هوايي در اين محدوده، اذعان داشت: بيشتر تأسيسات واقع در محدوده امور برق جنوب غرب اصفهان زميني است. وي همچنين به وجود حدود 15 هزار چراغ روشنايي در محدوده اين امور اشاره كرد و افزود: با توجه به ظرفيت سازي مناسب صورت گرفته در سطح اين محدوده، امور برق جنوب غرب اصفهان يكي از بهترين امورها در شاخص ظرفيت سازي مشتركين با رقم 1.73 كيلووات در اصفهان مي باشد.مدير امور برق جنوب غرب اصفهان در ادامه پيك بار اين امور در سال 94 را 82 مگاوات عنوان كرد و گفت: به صورت ميانگين براي هر مشترك در ساعات اوج 72 صدم كيلووات ثبت شده است كه نسبت به سال قبل حدود 10 درصد افزايش داشته است. وي از ايجاد قابليت اطمينان بالا روي شبكه خبر داد و گفت: ايجاد پايداري و توسعه شبكه نيز يكي از مأموريت هاي مهم است. معتمدي فرد با بيان اينكه تلاش كرديم تأسيسات فرسوده و قديمي را بهينه سازي كنيم، تصريح كرد: در اين راستا با هماهنگي ساير دستگاه ها مانند شهرداري تاكنون گام هاي خوبي برداشته شده است. وي از تعويض 5 كيلومتر كابل فرسوده زميني طي 2 سال گذشته خبر داد و گفت: كمتر از يك كيلومتر كابل فرسوده ديگر باقي مانده كه درنظر داريم با تعويض آن ظرف يكسال، به افزايش پايداري شبكه دست يابيم. مدير امور برق جنوب غرب اصفهان همچنين به اصلاح 3 و نيم كيلومتر شبكه فرسوده هوايي اشاره كرد واعلام كرد: در اين بخش نيز حدود 500 متر ديگر باقي مانده تا به هدفگذاري امسال دست پيدا كنيم. معتمدي فرد در بخش ديگري از صحبت هايش به تعويض سيم هاي مسي با سيم هاي آلياژي در شبكه هايي هوايي اشاره و خاطرنشان كرد: با اين كار انگيزه سرقت كابل هاي برق از بين مي رود. به گفته وي، تاكنون حدود 5 هزار و 300 متر سيم هاي مسي شبكه فشار ضعيف هوايي با سيم هاي آلياژي تعويض شده است. مدير امور برق جنوب غرب شركت توزيع برق اصفهان اظهارداشت: در سال جاري 318 پروژه با اعتبار 3 ميليارد و 457 ميليون تومان در اين امور هدف گذاري شده كه تاكنون حدود 80 درصد اين اعتبار در سرفصل هاي مختلف جذب شده است. وي ادامه داد: در برنامه امسال احداث 16 باب پست زميني را برنامه ريزي كرديم كه تاكنون 8 باب آن احداث شده است. معتمدي فرد همچنين به برنامه ريزي براي اجراي 22 پروژه در بخش روشنايي معابر در سال جاري اشاره و عنوان كرد: هزينه اجراي اين پروژه ها 187 ميليون تومان مي باشد و يادآور شد: براي سرويس و نگهداي و تعميرات روشنايي امور هم تاكنون 225 ميليون تومان هزينه شده است

وي در ادامه متوسط رفع خاموشي هاي معابر در اين امور را 8 دهم روز، يعني كمتر از يك روز اعلام كرد و گفت: در زمينه فيوزسوزي هم پارسال 166 مورد و امسال 88 مورد داشتيم كه ميزان كمتر خاموشي را بدنبال داشت. وي خاطرنشان كرد: باتوجه به كاهش خاموشي هاي ناخواسته پس از اجراي پروژه هاي يادشده، اقدامات موثري نيز در حوزه مديريت مصرف برق در سطح امور صورت گرفته كه اين امر بهره وري امور در حوزه توزيع انرژي پاك برق را افزايش داده است.

مدير امور برق جنوب غرب اصفهان در پايان اظهارداشت: مجموعه كاركنان اين امور تلاش كرده اند تا در راستاي منويات رهبر معظم انقلاب اسلامي در سالي كه به نام دولت و ملت، همدلي و همزباني نامگذاري شده، برنامه هاي خود را تعريف و با اين نگاه كه شركت به عنوان كارگزار مردم بايد خدمات مطلوب در حوزه برق ارائه كند، فعاليت هاي خود را اجرايي مي كنند.

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 211
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal