لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
واحد دانشجويي خانه فرهنگ مديريت مصرف در نيمه دوم سال 1394 در پي پوست اندازي و ايجاد رويه‌اي جديد است. 1394/08/20
واحد دانشجويي خانه فرهنگ مديريت مصرف در نيمه دوم سال 1394 در پي پوست اندازي و ايجاد رويه‌اي جديد است.

واحد دانشجويي خانه فرهنگ مديريت مصرف پس از انجام 4 پروژه اجرايي براي شركت توزيع برق شهرستان اصفهان كه شامل موارد زير مي‌باشد وارد مرحله‌اي جديد از فعاليت در نيمه دوم سال جاري شده است.:

-         انجام مميزي انرژي در 5 ساختمان اداري اين شركت

-         انجام فاز اجرايي اصلاح روشنايي ساختمان ستاد مركزي اين شركت

-          فاز مطالعاتي انجام مميزي انرژي در واحدهاي سنگبري و مميزي انرژي در يك سنگبري نمونه

-          كدگذاري واحدهاي صنعتي ديماندي حوزه فرمانداري شهر اصفهان بر مبناي نوع محصول آنها ( ISIC  )

از ابتداي شش ماهه دوم سال جاري جلسات مستمر و متوالي با واحد دانشجوئي ( به ويژه شوراي منتخب واحد دانشجوئي ) خانه فرهنگ مديريت مصرف برق اصفهان تشكيل شد. در جلسات هماهنگي برگزار شده نقشه راه و مشي آينده دفتر مديريت مصرف توسط مدير اين دفتر ترسيم شده و مقرر شد شوراي مركزي واحد دانشجويي طي انجام هماهنگي‌هاي موثر با كل اعضاي اين واحد ايده‌ها و راه‌كارهاي خلاقانه خود را در اين خصوص ارائه نمايند.

مدير گروه دفتر مديريت مصرف آقاي مهندس امامت جمعه ضمن قدرداني از زحمات دانشجويان در پروژه هاي گذشته به نقش پررنگ اين مجموعه در معرفي شركت توزيع برق شهرستان اصفهان به عنوان يك شركت پيشرو براي جلب همكاري نيروهاي داوطلب در تحقق اهداف كلان مديريت مصرف تاكيد نموده و اين موفقيت را مرهون ارتباط مناسب برقرار شده مابين صنعت برق با گروهي مستعد از دانشجويان خلاق و علاقمند و تلاش اين عزيزان دانست.

 با توجه به نياز حضور مستمر يك نماينده و هماهنگ كننده از طرف دفتر مديريت مصرف براي پيشبرد اهداف مورد انتظار آقاي دكتر اميرحسين رستمي از كارشناسان اين دفتر به عنوان مسوول مستقيم دفتر مديريت مصرف در امور واحد دانشجويي معرفي و مقرر شد تقويت اين ارتباط دو سويه با حضور ايشان به نحوي موثرتر پيگيري گردد.

پس از آن طي جلسات هماهنگي برگزار شده رويه‌هاي اجرايي مورد انتظار از اعضاي شورا و دانشجويان به صورت كامل تبيين شده و به تلاش و پيگيري مستمر دانشجويان تا حصول نتيجه نهائي تاكيده شده است.

 لازم به ذكر است در دو ماهه مهر و آبان سال جاري چهار جلسه با هدف انسجام بيشتر اين واحد و نيز ايده پردازي و ارائه ايده هاي نو و عملياتي از سوي دفتر مديريت مصرف و شوراي دانشجوئي تشكيل شده و طبق برنامه‌ريزي صورت گرفته مقرر شده است تا تاريخ 94/08/24 جلسه اي نهائي جهت تصويب پروژه‌ها و ايده‌هاي ارائه شده با حضور مديران و ساير كارشناسان مرتبط در دفتر مديريت مصرف و شوراي دانشجوئي برگزار گردد.


منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 27
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal