لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
شركت توزيع برق اصفهان در يك نگاه 1394/08/10
شركت توزيع برق اصفهان در يك نگاه

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع برق شهرستان اصفهان مهندس عباس رفيعي مديريت برنامه ريزي شركت توزيع برق شهرستان اصفهان با اشاره به ظرفيت هاي اين شركت گفت :درسال 93 ،نزديك به 42 هزار انشعاب جديد پذيرفته و تعداد 8 فيدر جديد به مجموع فيدرهاي شركت افزوده شد.

رفيعي درادامه گفت :توسعه و بهينه سازي شبكه هاي برق و ايجاد روشنايي با تجهيزات پربازده كم مصرف و ظرفيت سازي براي مشتركين جديد از برنامه هايي بود كه در سال گذشته منجر به ايجاد 447كيلومتر شبكه فشار متوسط وضعيف هوايي و 150كيلومتر شبكه فشار متوسط و ضعيف زميني اجرايي شد .

وي به اهميت روشنايي و ايمني شهروندان در شهر فيروزه اي اشاره كرد و گفت :تامين سلامتي و ايمني مردم با روشن نمودن معابر شهري و مهندسي نور از اهميت ويژه اي برخوردار است به طوري كه با رعايت استاندارهاي فني هم اكنون بيش از 215 هزار شعله روشنايي زيبايي سيماي شهر را دو چندان زيبا نموده است و از اين تعداد بيش از 4000دستگاه آن از نوع چراغ هاي LED است .

وي تصريح كرد : در زمينه مديريت مصرف برق و كاهش پيك بار تمام تلاش خود را به كار گرفته تا در راستاي تحقق عيني و عملي شعار "اقتصاد و فرهنگ با عزم ملّي و مديريت جهادي" در حوزه وظايف و ماموريت هاي اين شركت گام هاي بلندي را برداريم.

مدير برنامه ريزي شركت توزيع برق شهرستان اصفهان با تاكيد بر اينكه كل مشتركين تحت پوشش شركت به يك ميليون و 44 هزارانشعاب رسيده اظهار داشت :برق رساني پايدار و مطمئن ،افزايش قابليت اطمينان شبكه ، رفع حريم ها و پيشگيري از سرقت تجهيزات از مهمترين رسالت هاي شركت در خصوص مشتركين و متقاضيان شركت بود .

اين مقام مسئول خاطر نشان كرد: نيرورساني به اين تعداد مشترك نيازمند توسعه انواع شبكه و پست بوده كه در سال گذشته 301 دستگاه پست و ترانسفورماتور جديد در مدار قرار گرفت كه در مجموع مشتركين برق در حوزه فرمانداري اصفهان از ظرفيت 10 هزار پست و ترانسفوماتور زميني و هوايي كه در حدود 2 هزار و 497 مگاولت آمپر ظرفيت اسمي استفاده مي كنند.

رفيعي در پايان عنوان كرد : شركت توزيع برق اصفهان با توجه به كمبود نقدينگي توانست بهترين ظرفيت ها را در اختيار مشتركين و متقاضيان قرارداده و با رعايت استانداردهاي فني پايداري شبكه را حفظ نمايد كه در نتيجه توسعه ثروت ملي را به همراه داشته است .
5/8/94
منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 28
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal