لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
14 پروژه برق رساني در هفته دولت در غرب شهر اصفهان 1394/06/03
14 پروژه برق رساني در هفته دولت در غرب شهر اصفهان

در هفته دولت امسال بيش از 14 پروژه كوچك و بزرگ برق رساني با هزينه اي بالغ بر 15 ميليارد ريال در محدوده غرب شهر اصفهان افتتاح مي شود.

مهندس عليرضا فاتحي مدير امور برق غرب شركت توزيع برق اصفهان در اين باره گفت :در راستاي توسعه زير ساخت ها ،افزايش شبكه هاي زميني و تامين برق پايدار مشتركين نزديك به 12 كيلومتر شبكه و كابل كشي فشار متوسط و فشار ضعيف زميني و هوايي به مناسبت اين ايام فرخنده در مدار قرار مي گيرد.

وي در ادامه افزود :به دليل اهميت ونقش محوري انرژي برق در تار و پود فعاليت هاي خرد و كلان زندگي امروز سعي شده انتظارات مردم در اولويت قرار گيرد و با ارائه 14 پروژه برق رساني و در مدار قرار گرفتن 4 باب پست زميني برق ,در تحقق اهداف خدمت رساني دولت گام هاي موثري برداشته شده است.

وي تصريح كرد :با ايجاد 80 شعله روشنايي در خيابان قدس حد فاصل خيابان كهندژ و آتشگاه ،زيبا سازي فضاي سبز را در نگاه شبانه جلوه بيشتري داديم و همچنين در خصوص رفع حريم وكاهش خاموشي ها اقدامات لازم را به انجام رسانده و پروژه دهنو در خيابان وليعصر را به انتها رسانديم .

وي با بيان اينكه استفاده از صنعت برق تنها منوط به خانه ،كارخانه ،مراكز صنعتي و تجاري نمي شود گفت :بخش عمده اي از رسالت ما برق رساني به مراكز فوريتي از جمله درمانگاه تخصصي رهنان بوده است .

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 27
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal