لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
تبديل شهر اصفهان به گالري بزرگ مديريت مصرف برق 1394/05/10
تبديل شهر اصفهان به گالري بزرگ مديريت مصرف برق

استفاده از آثار هنري به ويژه آثار هنري بصري تاثير به سزايي در برقراري ارتباط با عامه مردم دارد. به ويژه وقتي سخن از اطلاع‌رساني و آموزش مباني فرهنگي به ميان مي‌آيد به يقين اين نقش موثرتر خواهد بود در اين راستا شركت توزيع برق شهرستان اصفهان به منظور آگاهي بخشي به شهروندان طي سالهاي پياپي نسبت به برگزاري جشنواره سراسري ( ملي ) كاريكاتور مديريت مصرف برق اقدام نموده است.

امير امامت جمعه كفيل گروه مديريت مصرف در اين باره گفت :به دنبال برگزاري چند دوره جشنواره كاريكاتور مديريت مصرف برق و تجميع تعداد زيادي آثار زيبا و قابل توجه با اين موضوع، همواره تلاش شده است تا از طرق مختلف اين آثار براي عموم به نمايش گذاشته شود. وي تصريح كرد :جدا از برپايي نمايشگاه در گالري‌هاي مختلف سطح شهر و در محل خانه فرهنگ مديريت مصرف برق اصفهان اين آثار در قالب بروشور، فلش‌كارت‌هاي تبليغاتي و پوستر به دست شهروندان رسيده است.

وي در ادامه افزود : در اقدام اخير طي هماهنگي صورت گرفته با شهرداري اصفهان و كميته فرهنگ شهروندي، آثار كاريكاتور مديريت مصرف برق در ايستگاه‌هاي اتوبوس سطح شهر اصفهان نصب شده است و جذابيت اين آثار و زيبايي آنها در حدي است كه به نظر مي‌رسد اين اقدام فضاي فرهنگي و اطلاع‌رساني موثري با رويكرد مديريت مصرف برق در بين شهروندان اصفهاني ايجاد نمايد.

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 62
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal