لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
راه اندازي مركز جديد ديتا سنتر انقلابي در مديريت يكپارچه سازي سازماني 1394/04/20
راه اندازي مركز جديد ديتا سنتر انقلابي در مديريت يكپارچه سازي سازماني

مهندس حميد رضا پيرپيران مديرعامل شركت توزيع برق اصفهان در آيين راه اندازي مركز جديد ديتا سنتر كه دوشنبه 8 تيرماه سال جاري در ستاد مير صورت گرفت در مصاحبه اختصاصي با دفتر روابط عمومي گفت: تمام داده هاي فني و غير فني حائز اهميت مي باشد كه با ايجاد وتوسعه اين مركز و در فضاي GIS تمام عمليات به صورت مكانيزه واقعي طراحي و مشاهده خواهد شد.

وي در ادامه گفت :با راه اندازي اين مركز جديد داده ها به خوبي تحليل شده و متناسب با نيازهاي سازمان تصميم هاي لازم صورت مي گيرد و به عبارتي يك انقلاب در يكپارچه سازي اطلاعات و نحوه پاسخگويي به كاربران انجام مي گيرد.

رييس هيات مديره و مدير عامل شركت خاطر نشان كرد:ظرف مدت 6 ماه ودر نهايت تا پايان سال تمام عمليات ها از جمله قرائت كنتورهاي مشتركين و طراحي و نحوه بازديد محل به صورت مكانيزه انجام مي گيردكه اين امر به عنوان ابزاري مهم در مديريت سازماني و ارائه خدمات صحيح به مردم و تكريم ارباب رجوع مي باشد.

وي تاكيد كرد : با راه اندازي اين مركز امكان تعاملات بين امورهاي اجرايي و ستاد و همچنين سرويس دهي خدمات الكترونيك به صورت گسترده فراهم شده و اين شركت به عنوان الگوي ديگر شركت هاي توزيع حركت فني و غير فني را در حوزه زير ساخت ها آغاز نموده است.

در ادامه اين آيين مهندس پيرپيران اظهار داشت :پيش بيني شده كه هر ماهه جلسات پيشرفت اهداف به منظور رسيدن به چشم انداز تعيين شده باحضور معاونين و مديران مستقل ؛ با برنامه ريزي دفتر روابط عمومي برگزار گردد.

گفتني است :مديرعامل شركت از زحمات معاونت مهندسي و دفتر فن آوري اطلاعات و ارتباطات ، در اجرايي نمودن اين پروژه قدرداني نمود.

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 53
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal