لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
در بانك مهر ورزي ثبت نام كنيد  ارتباط سازنده با ذي نفعان داخلي و بيروني يكي از اهداف اصلي شركت 1394/02/20
در بانك مهر ورزي ثبت نام كنيد ارتباط سازنده با ذي نفعان داخلي و بيروني يكي از اهداف اصلي شركت

مهندس پيرپيران مدير عامل شركت در آيين بزرگداشت روزكارگر به 4 نوع ارتباط بين مديران سازمان و كاركنان شركت اشاره كرد و گفت :روابط مجموعه كاركنان با مديران و مافوق ،روابط همكاران با يكديگر و روابط مجموعه با مشتريان و در نهايت ارتباط مافوق با مجموعه همكاران مهمترين ساختار وجودي در يك سازمان است كه هر كدام در حوزه خود داراي يك سري وظايف و انتظارات مي باشند.

وي در ادامه افزود : در گام اول بايدكاركنان از نگاه مديران به سازمان نگاه كنند و به دنبال كاهش هزينه ها به طور منطقي ،زيرسازي صحيح ساختار هاي شبكه و پاسخگوي منطقي به نيازهاي مردم و تكريم آنان باشند واز كلي گويي بپرهيزند و تلاش كنند كه تمام انتظارات و توقعات خود را به صورت شفاف و روشن عنوان نمايند ،با مديران صادق باشند و به آنان احترام بگذارند چرا كه احترام به آنها ،احترام به سازمان است .؛ يكي ديگر از انتظارات مديران رشد و ارتقا سازماني است كه با تلاش و تخصص مي توان به اين نتيجه دست يافت .

اين مقام مسئول با اشاره به ارتباطات همكاران با يكديگر عنوان كرد :پرسنل يك مجموعه بايد به هنجارهاي يكديگر احترام بگذارند و با ايجاد موقعيت هاي مناسب سعي در ارتقا تخصص و مهارت هاي يكديگر داشته باشند و از همه مهم تر سعي كنند كه شنونده خوبي براي يكديگر باشند تا با ارتباط بهتر در كنار يكديگر بتوانند فضاي صميمي ومناسب تري را ايجاد كنند.

وي تاكيد كرد :سعي كنيد به يكديگر نيكي كنيد و توجه داشته باشيد كه زمانها بسيار گذرا است ،از فرصت ها استفاده كنيد وبه يكديگر محبت نماييد و در بانك مهر ورزي ثبت نام كنيد.

مهندس پيرپيران در ارتباط با مشتريان خاطر نشان كرد :بايد با ساده ترين روش ممكن به حل مشكلات منطقي ارباب رجوع بپردازيد وبه طور شفاف و گويا مشكلاتش را رفع نماييد .

وي ارتباط مديران با كاركنان مجموعه را مهم بيان داشت و اظهار كرد :مديران بايد براي مجموعه وقت و زمان بگذارند و شرايطي بدون استرس را در سازمان فراهم نمايند و در مقابل خدماتي كه به پرسنل ارائه مي كنند منتي نگذارند و اين مورد در خصوص خدماتي كه به مشتركين و متقاضيان داده مي شود نيز مصداق دارد ما بايد توجه ويژه اي به ذي نفعان داخلي و بيروني داشته باشيم چرا كه اساس تشكيل سازمان بر پايه منافع و اهداف آنها مي باشد .

گفتني است :در اين مراسم 76 نفر از كارگران شركت مورد تقدير قرار گرفتند .

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 42
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal