لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
مراسم روز زن با شكوه برگزار شد 1394/01/23
مراسم روز زن با شكوه برگزار شد

به گزارش دفتر روابط عمومي در سالروز تولدآب و آيينه حضرت زهرا سلام ا...عليها و در سالروز تولد حضرت امام خميني (ره) آيين بزرگداشتي در مقام شامخ زن در مجتمع تفريحي باغبهادران با حضور مديرعامل ،معاون منابع انساني و مديران دفتر روابط عمومي و حراست چهارشنبه 19 فروردين ماه برگزارشد.

در اين مراسم مهندس حميد رضا پيرپيران پس از تبريك اين روز به بانوان به شخصيت ملكوتي حضرت زهرا(س) اشاره كرد و گفت : زنان ما بايد اين بزرگ زن تاريخ را الگو و اسوه خويش قرارداده و در تمام مسائل زندگي از ايشان تبعيت كنند.

وي تشكيل خانواده را به عنوان يك هدف اصلي و متعالي بيان داشت و تصريح كرد:انسانها در جوامع كوچك و بزرگ رشد مي كنند كه به طور قطع اجتماع خانواده به عنوان مهمترين اجتماع و بنيان ديگر جوامع، از اهميت ويژه اي برخوردار است و درآن ايثار ،فداكاري و از خود گذشتگي به عنوان مهمترين اصول شناخته شده است و مديريت وكنترل خانواده به عهده بانوي خانه بوده و تمام مسائل زندگي را با دفت رصد مي نمايد و در اين امر قدرت عاطفه ،معنويات و صبر مهمترين شاخصه نظامندي زندگي از طرف زن مي باشد و همچنين از ديگر عوامل پايداري و ثبات زندگي حجب و حيا،نظم و ترتيب و انعطاف پزيري بانوان در مقابل مسائل و مشكلات مي باشد.

وي خاطر نشان كرد :جامعه بعدي جامعه مدني و سازماني است كه با هدفي مشخص و معين در آن حضور مي يابيد كه بايد مهارت هاي خاص اين جامعه را آموزش ديده به طوري كه 8 تا 9 ساعت از شبانه روز در اين محيط بوده و همكاران به اجتماع خانوادگي شما نزديك شده بنابراين بايد درك متقابلي از يكديگر را ايجاد نماييد .

اين مقام مسئول با اشاره به انتظارات سازماني تاكيد كرد: مثبت انديشي ،خوشرويي به همراه ديد منطقي ،قضاوت صحيح ،تواضع و فروتني و از همه مهمتر صيانت و حفاظت از بيت المال از مهمترين رسالت هاي سازماني است كه به طور قطع رشد و تعالي سازماني، همدلي و هم زباني و درنهايت رضايت مردم را به همراه خواهد داشت.

در اين مراسم فعاليتهاي امور بانوان توسط مسئول امور بانوان تشريح و از شركت كنندگان آمادگي جسماني تقدير به عمل آمد و همچنين به برگزيدگان مسابقه كتابخواني سلامت اداري جوايزي اهدا گرديد

از ديگر برنامه هاي اين آيين مولودي خواني در مدح و منقبت حضرت زهرا سلام ا...عليها و آموزش مهارت هاي زندگي از زبان كارشناس مشاور خانواده بود .

گفتني است : اين مراسم با همكاري دفتر روابط عمومي ،امور بانوان ،واحد رفاه و دفتر خدمات عمومي شركت برگزار شد .

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 39
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal