لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1393/11/29
ميثاق نامه مديران در كاهش تلفات امضا شد

مدير عامل شركت توزيع برق اصفهان ميثاق نامه اي را در راستاي طرح ملي كاهش تلفات امضا نمود .

به گزارش دفتر روابط عمومي شركت توزيع برق اصفهان به منظور اجراي طرح ملي مهندسي و كاهش تلفات انرژي الكتريكي، معاونان و مديران شركت توزيع برق اصفهان ميثاق نامه كاهش تلفات را امضاء كردند.

بر اساس اين ميثاق نامه كل شركت متعهد مي شود تا با استفاده از تمامي آموزه هاي فني و تخصص و بسيج كليه كاركنان و با بهره گيري از تمام امكانات حداكثر توان خود را به منظور تحقق اهداف تبيين شده در طرح كاهش ملي تلفات انرژي الكتريكي به كار گيرد.

در اين ميثاق نامه خاطر نشان شد تادرراستاي ارتقا و بهبود لوازم اندازه گيري وتعويض كنتورهاي معيوب تلاش توامان انجام شود و همچنين مهندسي مجدد شبكه توزيع و مديريت ولتاژو كنترل بار راكتيو؛جديت در شناسايي و جمع آوري انشعابات غير مجاز،ارتقا كيفيت تجهيزات شبكه و استفاده از ترانسفورماتورهاي كوچك كم تلفات ،كاهش شعاع تغذيه پست ها و ارتقاي سنجش پذيري انرژي الكتريكي در شبكه و نصب كنتورهاي هوشمند در اين ميثاق نامه مهم عنوان گرديد.

گفتني است : يكي از راه حل هاي اساسي در كاهش تلفات تغيير رفتار و طراحي دقيق مي باشد كه با تغيير رفتار با آموزش هاي پايدار امكان پذير است و در طراحي ها نيز بايد دقت كرد تا تلفات را كاهش دهيم .

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 28
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal