لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
مشاور رييس جمهور در امور بانوان و خانواده :بانوان نقش كليدي در اشاعه فرهنگ صحيح مصرف نمودن دارند 1393/11/18
مشاور رييس جمهور در امور بانوان و خانواده :بانوان نقش كليدي در اشاعه فرهنگ صحيح مصرف نمودن دارند

ملاوردي مشاور رييس جمهور در امور بانوان در مصاحبه اختصاصي با خبرنگار ما در پايگاه خبري شركت توزيع برق اصفهان گفت :بانوان در اشاعه فرهنگ مديريت مصرف برق نقش اساسي دارند و هدف از برگزاري اين نمايشگاهها ارائه قابليت و توانمندي هاي بانوان در عرصه هاي بهره وري و بهينه مصرف نمودن انرژي است.

وي  تصريح كرد : بسياري از باورهاي فرهنگي از طريق مادران به كودكان منتقل مي شود ؛ پس آموزش به اين گروه موثر مي تواند به مديريت انرژي كمك چشم گيري نمايد .

وي در ادامه افزود : آموزش غير مستقيم ناشي از رفتار والدين در يادگيري فرزندان مهم است به طوري كه هر رفتاري از مادران در ذهن كودكان نقش مي بندد و الگويي مي شود براي زندگي آنها پس چه بهتر كه مهارت هاي بهينه مصرف كردن را به اين عزيزان آموزش داده و اين فرهنگ در كل خانواده نهادينه نماييم .

وي برگزاري نمايشگاه نقش آفريني بانوان با رويكرد اقتصاد مقاومتي و توسعه پايدار را بسيار خوب ارزيابي كرد و گفت : توصيف و توضيح به بازديد كنند گان غرفه و ارائه اطلاعات مي تواند گلوگاه هاي اصلي آموزشي در اين خصوص باشد اما در كنار آن برگزاري دوره هاي آموزشي كه از طريق خانه فرهنگ مديريت مصرف برق در كنار برنامه هاي شاد و مفرح براي كودكان صورت گرفته مي تواند باورهاي ذهني آنها را براي هميشه شكل داده و روند مديريت انرژي را د ر خانواده ها تسهيل نمايد .

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 21
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal