لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
تسهيلات وزارت نيرو جهت توسعه استفاده از سامانه‌هاي فتوولتائيك براي توليد برق از انرژي خورشيد 1394/08/17
تسهيلات وزارت نيرو جهت توسعه استفاده از سامانه‌هاي فتوولتائيك براي توليد برق از انرژي خورشيد

وزارت نيرو همچنان به مشتركيني كه مايل به نصب پنل‌هاي فتوولتائيك بر بام خانه‌هاي خود هستند تسهيلات بلاعوض پرداخت مي‌كند.

در اين طرح هر مشترك تعرفه خانگي، تجاري يا عمومي برق مي‌تواند نسبت به نصب سامانه فتوولتائيك اقدام نموده و از تسهيلات درنظر گرفته شده براي اين مهم استفاده نمايد.

به گزارش دفتر بازار برق شركت توزيع برق شهرستان اصفهان، كليه مشتركين علاقمند به استفاده از اين تسهيلات جهت توسعه استفاده از انرژي خورشيد براي توليد برق و ايفاي نقش مناسب شهروندي در كاستن از آلودگي محيط زيست متاثر از استفاده از سوخت‌هاي فسيلي مي‌توانند در اين طرح ملي حضور يابند.

بنا به اين گزارش مجموعه اطلاعات اوليه مورد نياز براي حضور در اين طرح در سايت شركت توزيع برق شهرستان اصفهان، صفحه خانه فرهنگ مديريت مصرف برق،قسمت فراخوان طرح‌ها قرار گرفته است و لازم است متقاضيان پس از مطالعه دقيق اين فراخوان در صورت تمايل نسبت به حضور در طرح اعلام آمادگي نمايند.

مشترك متقاضي مي‌تواند پس از پرينت گرفتن از فرم ثبت‌نام اوليه، اين فرم را تكميل نموده و با گرد‌آوري مدارك مورد نياز، آنها را به خانه فرهنگ مديريت مصرف برق اصفهان واقع در اصفهان، چهارراه شكرشكن، ابتداي خيابان نشاط تحويل نمايد.

متقاضيان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند به اين مركز مراجعه نموده و اطلاعات مورد نياز خود را به صورت حضوري دريافت نمايند.

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 212
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal