لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
فناوري سيستم هاي خورشيدي  راهي به سوي خود كفايي انرژي 1393/09/08
فناوري سيستم هاي خورشيدي راهي به سوي خود كفايي انرژي

توسعه سيستم‌هاي فتوولتاييك( خورشيدي ) و بهره‌گيري از منبع پاك و بي‌انتهاي خورشيد، از اهميت به سزايي برخوردار است كه ذيل بند ز تبصره 9 قانون بودجه سال 93، تسهيلات ويژه‌اي به اين مهم اختصاص يافته است.

مهندس سارا صالحي مدير دفتر بازار برق و مديريت مصرف شركت توزيع شهرستان اصفهان در اين باره گفت: طرح "توسعه سامانه‌هاي فتوولتائيك( خورشيدي )يك كيلوواتي ويژه مشتركين برق" در حال اجرا مي‌باشد و ثبت نام از متقاضيان تا پايان وقت اداري نوزدهم آذرماه ادامه خواهدداشت.

وي در ادامه افزود :مشتركين خانگي، تجاري و يا عمومي علاقمند به مشاركت در اين طرح مي‌توانند براي نصب سامانه برق خورشيدي به ظرفيت يك كيلووات، از تسهيلات بلاعوض حداكثر تا سقف 47 ميليون و 500 هزارريال استفاده نمايند.

وي خاطر نشان كرد :اين تسهيلات بخشي از هزينه‌هاي تامين كالا، نصب و راه‌اندازي و خدمات پس از فروش 10 ساله سامانه فتوولتائيك يك كيلوواتي را پوشش خواهد داد. مابقي هزينه‌هاي متناظر برعهده متقاضي خواهد بود.

گفتني است :متقاضيان مي‌توانند با مراجعه به سايت شركت توزيع برق شهرستان اصفهان به آدرسwww.eepdc.ir و يا با مراجعه به خانه فرهنگ مديريت مصرف برق اصفهان واقع در چهارراه شكرشكن، ابتداي خيابان نشاط، نسبت به اخذ فرم ثبت نام و تكميل و ارائه آن اقدام نمايند.

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 306
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal