لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1393/08/05
جشن امسال خندان تر برگزار شد

تصورمان اين است كه ستارگان را بايد در آسمان جستجو كنيم و هر كدام را كه نوربيشتري دارند با اشاره دست به ديگران نشان دهيم و تمام خواسته هايمان را آرزو كنيم.

اما در 28 مهرماه سال جاري 600 ستاره در كهكشان توزيع برق اصفهان در چهار شب سوسو كردند و چشم تمام پدران و مادران و مسئولان اين شركت را منور نمودند به طوري كه مدير عامل شركت شاخصه انسان وارسته را به داشتن انديشه ،فضايل ومكارم اخلاقي و چراغ علم ودانش عنوان نمود.

به گفته بسياري از مسئولين شركت امسال برنامه ها با نظم و انسجام بيشتري ترتيب داده و براي تمام سنين برنامه هاي جذاب درنظر گرفته شده بود .

در اين مراسم به دنياي نابينايان و نا شنوايان نيز پا گذاشتيم و تصورشان را از ديدني هاي دنيا ملاحظه كرديم ،توانايي آنها بيش از 4800نفر را شگفت زده كرد وآنها شدند سفير مليت ايراني با اجراي سرود ملي وقاري نشان داد مقرب شدن و بزرگ شدن نياز به سن و سال ندارد بلكه كودكي مي تواند در سن 14 سالگي مراتب معنويت را در كنار تحصيل علم و دانش داشته باشد .

با زبان شعر و قصه با كودكان صحبت كردن فرهنگ آموزش و پرورش را بيشتر نهادينه مي كند كه اين مهم با اجراي برنامه عمو مسعود و خاله ستاره به وضوح مشخص بود

شايد دعوت از ستاره ها و پرداخت هزينه هاي گزاف استقبال مخاطبان را افزايش دهد اما حضور فعالان هنري در شهر مان مي تواند به خود باوري بيشتر بينجامد و اين بود كه جشن امسال خندان تر برگزار شد

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 38
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal