لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
يكپارچه سازي سيستم هاي اداري در شركت توزيع برق اصفهان 1393/06/29
يكپارچه سازي سيستم هاي اداري در شركت توزيع برق اصفهان

توسعه زير ساخت هاي فناوري اطلاعات و استفاده به هنگام از تجهيزات به روز دنيا اولويت اول شركت توزيع برق اصفهان مي باشد

سيد محمد موسوي مدير دفتر فن آوري اطلاعات و ارتباطات در اين باره گفت :نرم افزارو شبكه هاي گسترده رايانه اي زماني از پويايي لازم برخوردار است كه برروي تجهيزات به روز بارگزاري شود كه دراين مرحله و به مننظور ارتقا بستر سخت افزاري شركت 130 دستگاه نمايشگر LCD ،100 دستگاه كيس و 15 دستگاه چاپگر در سطح شركت با هزينه اي بالغ بر يك ميليارد و 600 ميليون ريال خريداري و مورد استفاده قرار مي گردد.

وي در ادامه افزود : اين طرح با هدف يكپارچه سازي سيستم هاي اداري در يك فرايند 3 مرحله اي از تيرماه سال جاري كليد خورد .

وي تصريح كرد: با توجه به نياز سنجي ها ي صورت گرفته براي بيش از 680 دستگاه رايانه برداشت اطلاعات سخت افزاري صورت گرفت كه در 3 گروه GIS ،گروه مهندسي وبهره برداري وگروه خدمات مشتركين و مالي و اداري و در 16 بخش ،ستاد و واحد صف با نظر كارشناسي معاونت ها و مديران اجرايي ارتقا و تعويض سيستم ها در دستور كار قرار گرفت .

موسوي خاطر نشان كرد : 10 درصد از اين تجهيزات به عنوان پشتيبان در انبار مركزي نگهداري مي شودكه در مجموع 87 دستگاه مانيتور و76 دستگاه كيس جديد خريداري ،15 دستگاه كيس تعويض شده و 32 دستگاه كيس ارتقايافته است .

وي به اهميت صرفه جويي در سازمان ها و ادارات اشاره كرد و گفت : صرفه جويي در وقت و هزينه تعمير مداوم سيستم ها را مي توان به عنوان يكي از مهمترين مزاياي اين طرح عنوان كرد و همچنين صرفه جوي در مصرف انرژي و رضايتمندي پرسنل نيز از ديگر عوامل طرح ريزي اين برنامه بوده است .

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 35
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal