لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
هفته دولت در امور برق غرب اصفهان با افتتاح 8 پروژه اجرايي افتتاح شد 1393/05/27
هفته دولت در امور برق غرب اصفهان با افتتاح 8 پروژه اجرايي افتتاح شد

همزمان با هفته مبارك دولت امور برق غرب 8 پروژه را با اعتباري بالغ بر 7 ميليارد ريال به بهره برداري مي رساند

مهندس عليرضا فاتحي مدير امور برق غرب گفت :اين پروژه ها كه با هدف توسعه و بهينه سازي شبكه صورت گرفته موجب شده تا برق رساني پايدار و مطمئن به ريه و تنفس اصفهان ارائه گردد و فضايي زيباتر را براي شهروندان اصفهاني به نمايش بگزارد.

وي در ادامه گفت :تجهيز4 دستگاه پست و ترانس زميني و هوايي و 3000 متر كابل كشي فشار متوسط و فشار ضعيف از اقدامات ارزنده در اين هفته مبارك مي باشد .

وي تصريح كرد:مهمترين ويژگي پياده سازي اين طرح كاهش تلفات شبكه هاي توزيع و افزايش قابليت اطمينانن شبكه مي باشد

مهندس فاتحي تاكيد كرد:استفاده از كابل كشي هاي جديد به جاي كابل هاي سيمي مي تواند در افزايش ضريب ايمني و امنيت شبكه موثر باشد و برنامه ريزي هاي لازم به منظور تعويض كابل هاي سيمي به كابل هاي خود نگهدار در اولويت برنامه هاي امور برق غرب مي باشد.

وي خاطر نشان كرد:استفاده از تجهيزات نوين روشنايي و تبديل چراغ هاي بخار جيوه به لامپ هاي LED به تعداد انبوه به همراه جايگزيني 23 اصله پايه روشنايي9 و 12 متري از مهمترين اقدامات ايمني وحفاظتي براي همشهريان اصفهاني مي باشد

فاتحي در پايان از سازمانهاي همكار از جمله شهرداري قدرداني نمود و گفت :بازسازي شبكه 50 ساله اصفهان با همكاري و اختصاص اعتبارات شركت امكان دارد و اين روند در صورتي تسريع مي شود كه مديران استاني نيز با اختصاص اعتبارات ويژه در بازسازي شبكه هاي برق مشاركت نمايند.

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal