لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
همكاري گسترده واحدهاي صنعتي بزرگ در كاهش مصرف برق با شركت توزيع برق اصفهان 1393/04/11
همكاري گسترده واحدهاي صنعتي بزرگ در كاهش مصرف برق با شركت توزيع برق اصفهان

همه ساله در ايام گرم تابستان به منظور كاهش ميزان مصرف برق راهكارهاي مختلف مديريت بار و بهينه مصرف نمودن انرژي عنوان مي شود در همين راستا در اواخر سال 92 اجراي طرح ذخيره عملياتي به عنوان يك طرح موفق و شناخته شده در سطح دنيا از جمله طرح‌هاي مديريت بار بود كه جهت اجرا در دوره اوج بار سال 93 ابلاغ گرديد.

به گزارش خانه فرهنگ مديريت مصرف برق اين طرح شامل مشتركين ديماندي با قرارداد بيش از 1000 كيلو وات و كنتور چند زمانه و قابل قرائت ازراه دورمي باشند و شركت توزيع برق شهرستان اصفهان به عنوان يك شركت پيشرو به عنوان الگوي ديگر شركت هاي توزيع در پياده سازي اين طرح سرآمد مي باشد.

از زمان ابلاغ اجراي طرح و هم‌زمان با تدوين نظام‌نامه اجرايي اين طرح در شركت توانير و تامين نرم‌افزار مناسب براي يكپارچه نمودن اجراي اين طرح در سطح كشور، دفتر مديريت مصرف شركت توزيع برق شهرستان اصفهان نيز با قصد اطلاع‌رساني طرح براي مشتركين مشمول از طريق انجام مكاتبه مستقيم اطلاع‌رساني از طريق روزنامه‌هاي محلي، سايت‌هاي خبري و سايت رسمي شركت اقدام نمود.

با اين وجود از آنجا كه به نظر مي‌رسيد تشريح اين طرح به صورت حضوري مي‌تواند داراي آثارمطلوب تري براي جلب توجه مشتركين مشمول طرح داشته باشد ، با برنامه‌ريزي صورت گرفته كليه‌ي واحدهاي صنعتي مشمول طرح در گروه‌هاي 15 نفري تقسيم شده و با دعوت از آنها به مجموعه خانه فرهنگ مديريت مصرف برق اصفهان، مزاياي حضور مشتركين مشمول در اين طرح به صورت حضوري براي آنها تشريح گرديد.

به گفته رييس گروه مديريت مصرف شركت تا تاريخ تنظيم اين گزارش قريب به 6 مشترك صنعتي بزرگ با مجموع ديماند قرارداد 15 مگاوات ، به واسطه شناخت مناسب با شرايط اجراي اين طرح، نسبت به مشاركت در آن راغب بوده و تقاضاي خود را براي حضور در اين طرح اعلام نموده‌اند.
منبع:
نویسنده: وكيلي
تعداد بازدید: 40
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal