لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
معاون هماهنگي توزيع توانير : 1393/04/11
معاون هماهنگي توزيع توانير :

مهندس خوش خلق معاون هماهنگي توزيع يكشنبه اول تيرماه با حضور در جمع مديران شركت توزيع برق شهرستان اصفهان در نشست صميمي در مورد چشم انداز شركت هاي توزيع و بحث در مورد موانع كار اين شركت ها صحبت و گفتگو نمودند .

وي در حاشيه اين نشست در گفتگوي اختصاصي با خبرنگار پيك برق گفت :خوشبختانه خاموشي برنامه داري ناشي از كمبود انرژي اعلام نشده است اما وجود گرماي زود رس در سال جاري همكاري پيوسته و صميمانه مردم و بهينه مصرف نمودن برق را بيش از سالهاي گذشته ضروري ساخته و ما انتظار داريم با كاهش مصرف برق بتوانيم به اتفاق مردم روند بار و مصرف شبكه را مديريت كنيم .

وي در پاسخ به اين پرسش كه ارائه خدمات شركت توزيع برق شهرستان اصفهان را چگونه ارزيابي مي كنيد تصريح كرد:اين شركت توانسته در تامين انشعاب متقاضيان در كوتاه ترين مدت زمان ممكن گام هاي بلندي را بردارد و در نهايت رسالت اصلي كه ارتقا رضايتمندي مشتركين و متقاضيان مي باشد را محقق نمايد.

وي اظهار داشت :با به كار گيري دستگاههاي سرمايشي پرمصرف پيك مصرف به روز و از ساعات 11 تا 15 ايجاد شده است كه مردم عزيز نيز با توجه به فرارسيدن ماه مبارك رمضان و ايجاد اعتقادات و باورها در پيشگيري از اسراف بايد تلاش نمايند تا مصرف درست و بهينه را در فرآيندهاي مصرف خود به كار گيرند
منبع:
نویسنده: وكيلي
تعداد بازدید: 19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal