لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
افتخاری دیگر در شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان نرم افزارموبایل برق خدمتی در فن آوری جدید 1393/02/31
افتخاری دیگر در شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان نرم افزارموبایل برق خدمتی در فن آوری جدید
 

نرم افزار موبایل برق پروژه ای نو با سیستم عامل اندروید است که در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی برگ زرین دیگری را در شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان ورق زد.

مهندس جواد شب بیداردر این باره گفت :طی جلسات متعدد و با حضور کارشناسان خبره این نرم افزار بررسی و همچنین با مشارکت خانه فرهنگ مدیریت مصرف برق این بسته نرم افزاری در اختیار همکاران قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد :این اولین نرم افزار تحت اندروید در حوزه توزیع برق می باشد که شناسایی و اطلاع رسانی ساعات اوج مصرف برق،محاسبه قبض برق،آشنایی با فعالیت های خانه فرهنگ و آلارم در ساعات اوج باررا می توان گوشه ای از مشخصات فنی این نرم افزارعنوان کرد.

وی در ادامه افزود:در نمای اول نرم افزاردر هر بارورود و با یک پیام تصویری(عکس یا کاریکاتور)به همراه پیام آموزشی موثر مرتبط به صورت تصادفی به نمایش گذاشته می شود و درمنوی اصلی شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان تلفنهای ضروری کل شرکت با شماره گیری مستقیم به عنوان دفترچه تلفن پیش بینی شده است.

شب بیدار خاطر نشان کرد:درحوزه خانه فرهنگ مخاطبین با ساختارهای مختلف و فرایند های کاری این خانه آشنا شده و راهکارهای مناسب جهت کاهش برق را به همراه اطلاع ازبرچسب های انرژی به دست می آوردند.

وی به یکی از مهمترین قابلیت های این نرم افزار اشاره کرد و گفت :با فعال سازی ویجت، امکان مشاهده ساعات اوج بار،میان باری و کم باری با تغییر رنگ بر روی ساعت صفحه موبایل مشخص می شود به طوری که  در ساعات اوج مصرف، قرمز رنگ ،میان باری سفید رنگ و کم باری نیز با رنگ مشکی مشخص می شود.

وی از دیگر مزایای این طرح را نمایش مراحل درخواست انواع انشعاب عنوان کرد .

                               

 

منبع:
نویسنده: وکیلی
تعداد بازدید: 97
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal