لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
نکوداشت مقام کارگر با ولادت حضرت امیر(ع) متقارن شد   همکاران باید امنیت شغلی داشته باشند 1393/02/24
نکوداشت مقام کارگر با ولادت حضرت امیر(ع) متقارن شد همکاران باید امنیت شغلی داشته باشند
 

آیین بزرگداشت مقام کارگر روز دوشنبه 22 اردیبهشت ماه و در آستانه تولد حضرت علی علیه السلام با حضور مدیرعامل ، معاونت ها و دیگر مدیران اجرایی وستادی در مجتمع فرهنگی آموزشی نور برگزار شد.

در این مراسم مهندس حمید رضا پیرپیران مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان به ضرورت رفتار سازمانی صحیح به عنوان یک اصل در سازمان اشاره کرد و گفت :در هر جایگاهی که هستیم در تعامل با 2200 نفراز همکاران در حوزه های کاری  درون سازمانی و برون سازمانی از جمله همکاران داخلی و پیمانکاران برون سپاری و همچنین همکارانی که به افتخار بازنشستگی نائل شدند رسالت داریم و باید درک متقابل از این مجموعه گسترده را داشته باشیم.

وی در ادامه افزود:این جمع تنها به این تعداد ختم نمی شوند بلکه مجموع خانواده صنعت برق شهرستان اصفهان نزدیک به 7 تا 8 هزار نفر می باشند و رسالتی که ما در مقابل برطرف نمودن مشکلات آنها داریم انکارناپذیر است .

وی خاطر نشان کرد:به حمداله دراین شرکت قدم های بسیار خوبی برداشته شده است اما  برای رشد وتعالی هر چه بیشتر آن باید در مسیررفتارهای برون سازمانی ساده ترین روشها را بدون منت ، با خوش خلقی و فروتنی  انجام داده  ارتباط  مطلوب بهتری با ارباب رجوع را ایجاد کنیم .

این مقام مسئول تصریح کرد:نزدیک به 80 درصد از کسانی که به ما مراجعه می کنند قدردان زحمات مجموعه هستند و برخورد خوب و روح بزرگ ما  می تواند 20 درصد باقی مانده  را نیزکه به صورت غیر منطقی  وارد می شوند ، قانع و رضایتمندی آنها را نیز ایجاد کند که به طور قطع  صبر و بردباری شما فضای بهتر و دیدگاه مناسب تری را برای مشترکین و ارباب رجوع  ایجاد می کند.

مهندس پیرپیران با اشاره به رسالت بزرگ همکاران در خصوص ارتباط با مشترکین عنوان کرد :بزرگ ترین اعتقادمان خدمت به مردم است و در این راستا باید از وقتمان وحتی جانمان نیز بگذریم چرا که مسئولیت یعنی امانت داری و امانت مردم در دستان ما است و باید این رسالت را به نحو احسن به انجام رسانیم .

وی اظهار داشت :نگاه سازمانی ما تنها به نیروهای رسمی معطوف نمی شود و این تکلیف منابع انسانی است وباید  اطلاعات تمام پرسنل که در سازمان کار می کننند در ستاد جمع آوری شود و این وظیفه و رسالت ما است که وضعیت زندگی همکاران را درسازمان در ابعاد مختلف درآمدی ،کاری،قراردادهای پیمانکاری و مشاوره ای بررسی کنیم ومن نیز این را به صورت تکلیف دانسته و خود در آن ورود می کنم و باید در ادامه همکاران توجه کنند که قراردادها به موقع تنظیم و پرداخت شود و به صورت اصولی این فرایندها دیده شود چرا که امنیت شغلی باید برای  تمامی همکاران ایجاد شود . 

و در ادامه مهندس پیرپیران از تلاش های شبانه روزی 51 نفر از کارگران  نمونه شرکت تجلیل نمود .

این کارگران  از بخش های فنی و بهره برداری ،پشتیبانی و پاسخگویی انتخاب شده بودند. 

منبع:
نویسنده: وکیلی
تعداد بازدید: 34
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal