لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
دیده بانی شرکت توزیع برق اصفهان با حضور ممیزان توانیر 1393/02/06
دیده بانی شرکت توزیع برق اصفهان با حضور ممیزان توانیر
 

ممیزی شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 2 و 3 اردیبهشت ماه سال جاری با حضور کارشناسان معرفی شده شرکت توانیز انجام شد .

این ارزیابی درحوزه های مختلف فن آوری اطلاعات ،مدیریت سیستم ها ،تحقیقات و برنامه ریزی ،امور کارکنان و مسائل انگیزشی ،حوزه های مالی و پشتیبانی ،روابط عمومی ،حقوقی صورت گرفت.

در نشست افتتاحیه مهندس حمید علاقمندان مدیر عامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان گفت :روند پایش و ارزیابی نه تنها موجب ارتقا و اعتلای سازمانی می شود بکله به طور بیرونی نیز قابل واکاوی است و باید افراد مجموعه خود را با تغییرات مختلف تطبیق بدهند وشرایط را برای اهداف بلند مدت مهیا نمایند ودر این راستا نیز شرکت توانیر و مجموعه شرکت های توزیع نیز دخیل می باشند.

وی در ادامه گفت :ما باید توجه کنیم که تحولات و تغییرات در شرکت های توزیع بیش از حوزه های تولید و انتقال در یک دهه گذشته بوده است .

وی خاطر نشان کرد :بستر سازی مناسبی نیز همراه با این تغییرات باید برای مخاطبین ومشترکین فراهم شود به طوری که با سیر تحول و تکامل زنجیره های مختلف در حوزه های توزیع باید آمادگی های لازم نیز ایجاد شود وتوجه اساسی واصولی به انتظارات و تمرکز بر روی نیازهای پیش رو از دیگر اقدامات شرکت های توزیع می باشد.

این مقام مسئول فرایند ارزیابی را بسیار تعیین کننده اعلام کرد و اظهار داشت :انتقال تجارب یکی از مهمترین اهداف این رویکرد است و تلاش همکاران ما به منظور آماده سازی پیش نیازها ی مخاطبین در تمام حوزه ها با ایجاد نرم افزارهای یکپارچه و غیر حضوری نمودن خدمات و ایجاد تمهیدات موثر از دیگر نکاتی است که در بحث های پایش وواکاوی حائز اهمیت است  .

 

منبع:
نویسنده: محبوبه وکیلی
تعداد بازدید: 27
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal