لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
سامانه سمات افتتاح شد 1393/01/11
سامانه سمات افتتاح شد
 

سامانه مرکز طراحی توسعه شبکه های برق(سمات) در آخرین روز کاری سال 92 با حضور مدیرعامل ،معاونین و مدیران اجرایی و ستادی در امور برق جنوب شرق افتتاح شد .

در این مراسم مسعود جمشیدیان معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان با اشاره به تمرکز فرایندهای طراحی در یک مکان گفت :هدایت ،ساماندهی و برنامه ریزی فرایندهای طراحی با پیاده سازی سامانه سمات با حضور خبره ترین افراد طراح انجام و روند فعالیت ها به صورت تخصصی و به دور از سلایق مختلف  و به طور یکپارچه  و هماهنگ فراهم می گردد.

وی در ادامه گفت :مشاوره های لازم درخصوص طراحی شبکه با رعایت نکات فنی واستانداردها و شبکه هاو پست های 20 کیلو ولت و چگونگی تصرف پست ها به همراه روشنایی معابربه صورت عمومی به همراه توسعه فنی و اقتصادی شبکه در آینده دراین سامانه دیده شده است.

وی تصریح کرد :تنوع در نوع وآرایش شبکه و زمان بر بودن طراحی و وجود دستور العمل های مختلف در هرکدام از امورهای اجرایی موجب شد تا با پیاده سازی این سامانه بتوانیم در کنار افزایش ایمنی و کاهش حوادث یکپارچه سازی دستور العمل ها را ایجاد نماییم .

این مقام مسئول  خاطر نشان کرد:سرویس دهی به همه امورها به طور یکپارچه،افزایش کیفیت طراحی شبکه ؛کاهش تلفات انرژی و رضایتمندی مشترکین ومتقاضیان صنایع سنگین و از همه مهمتر حفظ سرمایه های ملی از دیگر اولویت های پیاده سازی این سامانه بوده است .

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 43
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal