لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
توسعه ی پایدار در کشور با: ارتباط عمیق بین صنعت و دانشگاه 1392/12/03
توسعه ی پایدار در کشور با: ارتباط عمیق بین صنعت و دانشگاه
 

دومین کنگره بین المللی  اتوماسیون شبکه های صنعت برق روز سی ام بهمن ماه به مدت دو روز با حضور مهندس فلاحتیان معاون برق وانرژی در وزارت نیرو و مهندس حائری مدیرعامل شرکت توانیربرگزارشد.

از مهمترین محورهای این کنگره به کارگیری سیستم های اتوماسیون برق در صنعت در پست های انتقال ، سیستم های توزیع و بومی سازی وساده سازی ،شناخت نرم افزارهای پیچیده اتوماسیون شبکه و اتصال سیستم های مخابراتی بود.

در این نشست مهندس همایون حائری به ارتباط بین صنعت ودانشگاه اشاره کرد و گفت : با توجه به اینکه برق رسانی مطمئن و پایدار به عنوان یکی از محورهای توسعه است ما می توانیم با اعتماد به دانش بومی و با مرتبط شدن این صنعت با دانشگاه گام های بهتری را در توسعه ی پایدار کشور برداریم .

وی در ادامه افزود:با توسعه این سیستم ها استانداردهای فنی و ضریب هوشمند ی شبکه ها با کیفیت بهتردر شرکت های توزیع و نیروگاهها امکان پذیر می شود وخدمت رسانی به مردم بهتر می گردد  و  باید توجه کنیم با دخیل نمودن بخش های خصوصی و علم  دانشجویان و محققان در دانشگاههای مختلف می توانیم به ایجاد بنگاههای اقتصادی نیز همت گماریم .

وی به هوشمند سازی شبکه های توزیع با توجه به وضعیت بومی هر منطقه اشاره کرد و گفت :با استفاده از پتانسیل های داخلی واستفاده از خلاقیت های نو و ایده های جدید می توان از هزینه های پیش رو پیشگیری نمود و در این زمینه با نظارت فنی بیشتر و تولید تجهیزات باکیفیت می توانیم به این مهم دست یابیم .

گفتنی است :نمایشگاه اتوماسیون توزیع برق با حضور شرکت های توزیع برق شهرستان  و استان اصفهان ،برق منطقه ای ، نیروگاهها و 8 شرکت خصوصی برگزار شد که در این نمایشگاه شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان با چشم اندازی که نماد شهر گنبدهای فیروزه ای است  تمام توانمندی ها و دستاوردها و خدمات غیر حضوری  خود را در این کنگره به نمایش گذاشت .
منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal