لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
دومین کنگره اتوماسیون صنعت برق   شبکه ها ی برق هوشمند تر از گذشته 1392/11/27
دومین کنگره اتوماسیون صنعت برق شبکه ها ی برق هوشمند تر از گذشته
 

دومین کنگره اتوماسیون صنعت برق در دانشگاه صنعتی و با محوریت شرکت توانیر روزهای 30بهمن و 1 اسفند با 3 کارگاه آموزشی توسط شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان در حوزه قرائت از راه دور ، اتوماسیون شبکه های توزیع و GIS برگزار می شود .

مهندس محسن شکیب ارائه کننده ی کارگاه اتوماسیون شبکه در خصوص این کنگره به کارشناس خبری ما گفت : استفاده از مانیتورینگ ، نظارت  و کنترل تجهیزات شبکه از طریق اتوماسیون شبکه های توزیع می تواندکمک شایانی در دستیابی به اهداف اصلی شرکت های توزیع در زمینه کاهش انرژی توزیع نشده و رضایت مشترکین داشته باشد .

وی در ادامه افزود :با رویکرد خاص سلسله مراتبی در اجرای اتوماسیون شبکه های توزیع از ستاد اجرایی تا سطح مشترک می توان به سرعت نسبت به تغییرات شبکه واکنش مناسب نشان داد به طوری که استفاده از سیستمAMI و کنتورهای هوشمند به عنوان ابزاری قوی برای مانیتوریگ تعداد زیادی از نقاط شبکه یکی از شاخصه های مهم طرح سلسله مراتبی اتوماسیون توزیع می باشد .

شکیب با اشاره به اهمیت ارتباط بین صنعت برق ودانشگاه گفت : با برگزاری چنین کنگره و کارگاههای آموزشی  می توان به افزایش شناخت دانشجویان از مسائل صنعت برق وفعالیت هایی که در آن انجام می شود کمک نماییم و به عبارتی موجب معرفی فرصت های شغلی ورشد و توسعه ی اقتصادی و علمی وبه طورکلی رشد صنعت برق خواهیم شد.

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 41
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal