لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
بومی سازی همراه با استانداردهای جهانی 1500 ریز پرداز AMI تکمیل و نصب شد 1392/11/08
بومی سازی همراه با استانداردهای جهانی 1500 ریز پرداز AMI تکمیل و نصب شد
 

مدیر دفتر لوازم اندازه گیری شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان به تکمیل، نصب  وبهره برداری 1500 ماژول قرائت از راه دور AMI درمدیریت برق نواحی اشاره کرد و گفت :این طرح از سال 90 اجرا شده است که با پیاده سازی این سامانه هزینه هایی که به نیروهای قرائت کنتور داده می شد تا اطلاعات برق مصرفی مشترکین را وارد نمایند حذف و کاهش تعداد مامورین وهمچنین جلوگیری از خطای انسانی از اهداف این پروژه بوده است.

مرسل صالحی در ادامه افزود: کاهش هزینه ها ،رضایتمندی مشترکین ،ایجاد بستر مناسب برای انجام خدمات جانبی در راستای پیادهسازی دولت الکترونیک،افزایش دقت در اندازهگیریها،ارائه خدمات اینترنتی به مشترکین از جمله رفتار بار ، کیفیت توان ، کنترل ونظارت بدون حضور در محل از جمله مزایای این طرح می باشد .

وی تصریح کرد: با پیاده سازی این سامانه زیر ساخت بستراطلاعاتی کنتوربرق بین مشترکین و شرکت فراهم گردیده و امکان تحلیل و بررسی منحنی بارو مدیریت شبکه و گزارش دهی ایجاد شده است .

وی خاطر نشان کرد:هزینه ی این پروژه بالغ بر 6 میلیارد ریال می باشد و تا کنون 4500 ماژول  قرائت از راه دور در امورهای شمال غرب ،غرب ،شرق و شمال نصب شده است.

 

 

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 34
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal