لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
خاموشی های بیش از 10 دقیقه درساعات غیر اداری هشدار دهنده هستند بافوریت های  121 تماس بگیرید 1392/10/22
خاموشی های بیش از 10 دقیقه درساعات غیر اداری هشدار دهنده هستند بافوریت های 121 تماس بگیرید
 

مهندس علیرضا فاتحی مدیر امور برق غرب شرکت توزیع برق اصفهان در جمع خبرنگاران در روز هجدهم دی ماه پس ا ز ارائه ی 15 پروژه ی برق رسانی این امور که در دهه مبارک فجر امسال افتتاح می گردد، از اصحاب رسانه خواست تا در خصوص خاموشی های ناخواسته به مردم هشدار جدی بدهند و در ادامه گفت :خاموشی های بیش از 10 دقیقه در ساعات غیر اداری یا به دلیل حوادث و اتفاقات و یا به علت سرقت سیم ها و کابل ها می باشد که بهتر است همشهریان عزیز با فوریت ها و حوادث برق به شماره 121 تماس بگیرند.

وی در ادامه افزود :کاهش30 درصدی سرقت سیم ها یک از نمونه همکاری ها یی بوده که مردم عزیز و نیروی انتظامی با ما داشته اند و از طرف دیگر نیز تدابیر و سیاست های این امور در جایگزینی شبکه ها و تاسیسات نوین قابل اهمیت می باشند.

فاتحی ابراز داشت :کارکنان عملیات شرکت توزیع دارای کارت شناسایی و مجوز انجام کار می باشند وهمچنین بر روی لباسها و خودروهای عملیات کدهای مشخصی قرار گرفته که مردم می توانند با دقت در این نشانه ها و حتی درخواست کارت شناسایی از هویت واقعی ایشان مطمئن گردند .

وی خاطر نشان کرد :با گران شدن قیمت مس سارقان بیشتر متوجه سرقت سیم های مسی می باشند اما باید توجه کرد که این یک سرمایه ی ملی است و نگهداری و حفاظت آن وظیفه ی همه ی مردم و آگاهی بخشی به آنها یکی از وظایف و رسالتهای مهم اصحاب رسانه می باشد .

 

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 29
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal