لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
اشاعه فرهنگ مدیریت مصرف برق:برنامه هدفمند آموزشی مدیریت مصرف برق برای کودکان اصفهانی 11 برابر رشد داشته است 1392/10/17
اشاعه فرهنگ مدیریت مصرف برق:برنامه هدفمند آموزشی مدیریت مصرف برق برای کودکان اصفهانی 11 برابر رشد داشته است
 

خانه فرهنگ مدیریت مصرف برق اصفهان بطور قطع پایگاهی است برای ارتباط مؤثر و منسجم با مشترکین و متقاضیان و ذینفعان مختلف که با برنامه ریزی متنوع خود ضمن گسترش سازنده با نهادها، صنایع و مراکز آموزشی با برگزاری دوره ها، سمینارها و جشنواره فصلی یا مداوم خود به تحقق اهداف کلان مدیریت مصرف برق می پردازد. تحقق این مهم در ارتباط با سازمانی همچون آموزش و پرورش منجر به بروز دستاوردهای چشمگیری است که نقطه ی هدف خود را بر آگاه سازی نسل نو و نونهالان قرار داده است.

خانم مهندس سارا صالحی مدیر خانه فرهنگ مدیریت مصرف برق در این باره گفت: رشد 11 برابری حضور و بازدید دانش آموزان مدارس آموزش و پرورش نواحی مختلف شهر اصفهان از این مجموعه نشان از حسن نظر مثبت مسوولان آموزش و پرورش به طرح های ترویجی رعایت الگوی مصرف در گروه های سنی مختلف به خصوص گروه سنی دبستان است. آن چنان که تنها در آبان ماه سال جاری بیش از 900 دانش آموز از این مرکز بازدید نموده و آموزش های مختلف را به صورت آموزش مستقیم توسط مربی مجرب مستقر در خانه فرهنگ، انیمیشن و فیلم دریافت داشته اند.

وی در ادامه افزود: آثار مثبت آموزش های ارائه شده و توسعه ی این روند به خوبی در قاب نقاشی کودکان در مسابقات با محتوای مدیریت صحیح مصرف و ایجاد برنامه های انگیزشی برای کودکان از برنامه های این مرکز بوده که می تواند در جهت رشد و تشویق کودکان بسیار مؤثر باشد.

گفتنی است: با برنامه ریزی های صورت گرفته، کلیه ی مدارس مقطع ابتدایی شهر اصفهان مشمول طرح درحال اجرا بوده و این خانه فرهنگ که به صورت اختصاصی به آموزش مفاهیم مدیریت مصرف برق        می پردازد طبق جدول زمان بندی مشخص پذیرای دانش آموزان مقاطع مختلف می باشد. در همین خصوص طرح درس هایی منطبق با شرایط گروه های سنی مختلف و منطبق با نیاز هر گروه تهیه شده و باتوجه به شاخصه های هر گروه و با استفاده از ابزارهای متنوع ارائه می گردد.

بدیهی است با رونق برنامه ریزی های سازمان یافته و توجه به بروز خلاقیت کودکان در راه های صحیح استفاده از انرژی، می توان شاهد رونق روند رو به رشدی از حلول اندیشه زندگی مصرفی بهتر همراه با رعایت الگوی صحیح مصرف در ذهن کودکان بود.

 

 

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 34
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal