لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
توسعه و مراقبت های پایدار امور برق غرب از شبکه ها و تاسیسات  15 پروژه ی برق رسانی کوچک و بزرگ  با بیش از 13 میلیارد ریال اعتبار 1392/10/11
توسعه و مراقبت های پایدار امور برق غرب از شبکه ها و تاسیسات 15 پروژه ی برق رسانی کوچک و بزرگ با بیش از 13 میلیارد ریال اعتبار
 
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان به یمن  سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی امور برق غرب 15پروژه ی نوسازی و بهینه سازی را با هزینه ای بیش از 13 میلیاردریال   اجرایی و در مدار قرار می دهد.
 
مهندس علیرضا فاتحی مدیر امور برق غرب با اعلام این خبر گفت :جابجایی شبکه های 20 کیلوولت و فشار ضعیف ،تبدیل شبکه های هوایی به کابل های زمینی ،جمع آوری ترانسها ی هوایی و به روز رسانی تجهیزات فنی و مهندسی با نصب ترانس های کمپکت ،تجهیز پست های زمینی از جمله فعالیت های این امور بوده است .

وی تصریح کرد:ایجاد توسعه به همراه رعایت و حفاظت از محیط زیست در پروژه های این امور با توجه به اینکه محدوده ی جغرافیایی آن ریه و تنفس اصفهان را در بر می گیرد از مهمترین شاخصه هایی است که زیر ساخت های برق رسانی را تشکیل داده است.

وی اظهار داشت :برق رسانی مطمئن و پایدار ،رفع حریم شبکه ها ،کاهش خاموشی های ناخواسته  ،افزایش قابلیت مانورشبکه ،تعادل بار فیدرها و افزایش قابلیت اطمینان شبکه و برق رسانی به متقاضیان جدید  از مهمترین اهداف اجرایی نمودن این پروژه ها بوده است .

مدیر امور برق غرب با اشاره به متعادل سازی بار و بهینه سازی شبکه ها خاطر نشان کرد: تنها در پروژه ی بابوکان نزدیک به 5/1 کیلومتر شبکه بازسازی شدو همچنین 1160 متر کابل کشی کراسلینگ 20 کیلوولت رفع حریم شبکه ها و رینگ نمودن فیدرها را ایجاد نمود..

وی خاطر نشان کرد:   طرح هایی که در خیابان امام خمینی ، بابوکان طالقانی ،خیابان های شهیدان منیر خانی ،ردانی پور،خیابان های باهنر،میرزا طاهر و آتشگاه و کهندژ ،خرم و خیام فراهم گردید بیش از 7760 متر شبکه ی فشار متوسط  و 1500 متر شبکه ی فشار ضعیف احداث و تجهیز 6 باب پست زمینی راه اندازی و3 دستگاه پست پد مانتد(پست فشرده) پیاده سازی و در مدار قرار گرفت.

گفتنی است امور برق غرب دارای 99036مشترک  عادی و دیماند می باشد که 79191 اشتراک دربخش خانگی ،   2197 دربخش عمومی ،432 مشترک در بخش کشاورزی ،1089 اشتراک صنعتی در بخش صنعتی و سایر مصارف 16132 مورد را به خود اختصاص داده است .

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 40
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal