لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
دستآوردهای حوزه معاونت فروش و خدمات مشترکین به بحث و تبادل نظر گذاشته شد. 1392/09/27
دستآوردهای حوزه معاونت فروش و خدمات مشترکین به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

 

دستآوردهای حوزه معاونت فروش و خدمات مشترکین در نشستی با حضور مدیر عامل، مدیران، کارشناسان شرکت بعدازظهر روز سه شنبه 26 آذر ماه به بحث و بررسی گذاشته شد. در این گرد همایی از قرائت از راه دور و سمیع 1 و سمیع 2 گرفته تا فروش و وصول مطالبات، مشترکین سخت وصول و از تجمیع قبوض تا انواع سیستم های نظارتی و از مسابقات شغلی تا انواع خدماتی که در پایگاه اینترنتی ارایه میشود بحث وگفت و گو گردید.

در این گفت وگوی صمیمانه مدیر عامل تاکید نمود: فعالیت های انجام شده بسیار عالی است اما از این به بعد باید برنامه ها با رویکرد صرفه اقتصادی همراه و انتظارات و دیگر خدمات مورد نیاز مشترکین را با در نظر گرفتن استراتژی شرکت ادامه داد.

تعریف و تبیین فرایند های مشترک به گونه ای که تمام استعلام های دیگر سازمان ها نیز به صورت الکترونیک انجام گیرد از دیگر توصیه های مدیریت شرکت بود. مهندس علاقمندان تصریح نمود: اکنون با فرایندهای ارایه خدمات غیرحضوری تثبیت شده زمان آن رسیده که پاسخ گویی های استاندارد را برای بخش های سمیع و 121 درنظر گرفته بگونه ای که به رضایت بیشتر مردم بینجامد.

گفتنی است هم اکنون شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان دارای985000 مشترک عادی و دیماندی است و خدمات مورد اشاره برای بیش از یک ملیون مشترک و متقاضی برق در 16 شهر و نزدیک به 300 روستا ارایه میشود. 

 

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal