لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
برقرسانی مطمئن به شبکه ها و همشهریان شمال اصفهان 1392/09/24
برقرسانی مطمئن به شبکه ها و همشهریان شمال اصفهان

 

برقرسانی مطمئن به شبکه ها و همشهریان شمال اصفهان

امور برق شمال در 6 ماهه ی سال جاری بیش از 10 پروژه ی جانمایی و نصب پست در محدوده ی این امور با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و 413 میلیون ریال اجرا نموده است.

مهندس علیرضا عریضی مدیرامور برق شمال گفت: برق رسانی به متقاضیان جدید انشعاب برق، زیبا سازی، مبلمان شهری و امکان حذف پست ها هوایی به همراه رفع حریم، متعادل سازی بار ترانس ها و افزایش قابلیت اطمینان شبکه  از مهمترین اهداف این پروژه ها بوده است.

وی در ادامه افزود: جایگزینی هادی های آلیاژی به جای هادی های مسی در شبکه های فشار ضعیف از سرقت شبکه ها جلوگیری و بهینه سازی و نوسازی شبکه های نیمه فرسوده تحت بار را مشخص و رفع حریم را موجب و خاموشی های فشار ضعیف را از بین می برد.

وی احداث شبکه فشار متوسط هوایی به طول 710 متر و احداث شبکه فشار ضعیف خود نگهدار به طول 2150 متر را از همیاری های صورت گرفته با شهرداری منطقه7 به منظورجابجایی تاسیسات و افزایش قدرت مانور بین فیدرهای 10 لاله و 10 شهید فهمیده عنوان کرد.

مهندس عریضی از دیگر همکاری ها با همین شهرداری را به منظور نصب پست کیوسکی متناسب با تجهیزات روز دنیا واحداث شبکه ی فشار ضعیف خود نگهدار به طول 760 متر و احداث شبکه ی فشار ضعیف به طول 170 متر در خیابان اشراق جنوبی و همچنین در خیابان پوریای ولی نام برد.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد احداث و جایابی پست در خیابان های کاوه، فلاطوری، اشراق شمالی، خیابان گلستان و مادی شاه پسند با 100 درصد اجرا به پایان رسیده و در اختیار همشهریان عزیز اصفهانی قرار گرفته است.

 

 

 

 

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 28
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal