لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
110 فعالیت در حوزه ی روابط عمومی با شاخص1414 با چشم اندازی 5 ساله 1392/09/17
110 فعالیت در حوزه ی روابط عمومی با شاخص1414 با چشم اندازی 5 ساله
 

110 فعالیت در حوزه ی روابط عمومی با شاخص1414 با چشم اندازی 5 ساله

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق اصفهان کاربست متدولوژی ها به منظور بسط و تعمیق راهبردها و استراتژیهای سازمان در پیشبرد برنامه های ارتباطی و روابط عمومی حائز اهمیت است و دفتر روابط عمومی شرکت توزیع برق اصفهان نیز با شاخص 1414 با چشم اندازی 5 ساله  1396) این هوشمند سازی را کلید زد .

مشاور مدیر عامل در دفتر روابط عمومی با بیان اینکه در پنج سال آینده با پیاده سازی  چهارده فعالیت مختلف  در چهار محورمی توانیم در زمینه ی شکایات به طور موثر عمل کنیم به طوری که از لحاظ کیفی پیشرفت قابل ملاحظه ای داشتیم و به لحاط کمی نیز چهل درصد شکایات کاهش یافته است.

وی در ادامه  افزود: تعریف پرژه های بهبود، تعیمر روشهای اندازه گیری فعالیتها در درون و برون سازمانی توجه به برنامه های مخاطب محور، بررسی همه جانبه مشکلات مردم، واکاوی برنامه های اطلاع رسانی، تعمیق برنامه های رسانه ای برگزاری سمینارهای هم اندیشی در زمینه های سرمایه گزاری اجتماعی، پیگیری ایجاد و پیاده سازی روابط عمومی هوشمند در شرکت؛ ایجادکانون قرآن ، عترت و تدوین پیوست فرهنگی برای مشاغل گوناگون از برنامه هایی است که امسال دنبال خواهیم نمود.

 وی تصریح کرد: فصلی دیگر برای برنامه های رسانه ای نیز ترتیب داده ایم و آن تجزیه و تحلیل گزارشهای خبری از دید گاه های مختلف است بر این اساس نظر سنجی  درآن از مردم خواسته شد که دوست دارند چه چیز های را در رسانه از جانب شرکت توزیع برق ببینند و بخوانند ارائه و تدوین گردید.

بحث دیگری که امسال دنبال کردیم این است که شبکه رسیدگی به شکایات را به طور گسترده با نظرسنجی که از طریق مشترکین، بوسیله سایت و پیامک به صورت پیوسته قراردادیم  و بر اساس  این نظر سنجی ها بیش از30 نفر ازکارکنان مرکز سمیع و فوریت های برق 121توسط مدیر عامل شرکت تشویق شدند .

گفتنی است : با برنامه ریزی های گوناگون امسال در سطح استان و در سمپزیوم  کشوری رتبه های نخست نیز در این جایگاه به مدت  دو سال از آن شرکت توزیع برق اصفهان قرار گرفت و در برنامه ی 1414 روابط عمومی 110 فعالیت نیز پیش بینی شده است.

 

 

 

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 20
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal