لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
طرح توسعه بهره‌گيري از فن‌آوري توليدات پراكنده انرژي خورشيدي درمقياس فوق كوچك 1394/08/16
طرح توسعه بهره‌گيري از فن‌آوري توليدات پراكنده انرژي خورشيدي درمقياس فوق كوچك

طرح توسعه بهره‌گيري از فن‌آوري توليدات پراكنده انرژي خورشيدي ويژه مشتركين و سرمايه‌گذاران بخش خصوصي با استفاده از تسهيلات بلاعوض دولتي معادل 55ميليون ريال به ازاي هر كيلووات پانل خورشيدي بر اساس بند 69 قانون بودجه سال 92، مصوب مجلس شوراي اسلامي، در شركت توزيع نيروي برق اصفهان در دست اجراست.
علاقمندان به مشاركت در طرح و سرمايه‌گذاري در اين حوزه مي‌توانند با برآورد توان مالي خود نسبت به اعلام ظرفيت پانل خورشيدي مورد تقاضا و حجم سرمايه‌گذاري پيش‌بيني شده اقدام نمايند.
متقاضي مشاركت در طرح لازم است جهت تامين، نصب و راه‌اندازي پانل‌هاي خورشيدي به ظرفيت مورد نظر، مازاد هزينه تا 55 ميليون ريال به ازاي هر كيلووات پانل خورشيدي را تامين و در صورت تحقق ساير شروط و الزامات، با اعلام شركت توزيع برق اصفهان به حساب پيمانكار مرتبط، واريز نمايد.
سرمايه‌گذار مي‌تواند پانل‌هاي خورشيدي خود را در ساختمان تحت تملك خويش در صورت احراز شرايط و يا هر مكان ديگري به پيشنهاد شركت توزيع نيروي برق اصفهان به صورت منفرد و يا متمركز نصب نمايد.
انرژي توليد شده توسط پانل‌هاي خورشيدي ثبت و اندازه‌گيري شده و با نرخ‌هاي مصوب در هر دوره از سرمايه‌گذار خريداري خواهد شد. درآمد حاصل از فروش انرژي در هر دوره به حساب سرمايه‌گذار واريز مي‌گردد.
براي مشاركت در طرح، سرمايه‌گذار/ متقاضي لازم است فرم تفاهم‌نامه و نيز فرم شماره2 (تعهدنامه ويژه توانير) را تكميل و حداكثر تا پايان آذر ماه  به اين شركت ارسال نمايد.
دريافت فيزيكي اين فرم‌ها و نيز تحويل فرم‌هاي تكميل شده در آدرس‌هاي زير امكان‌پذير است:
اصفهان، خيابان مير، ساختمان ستاد شركت توزيع نيروي برق اصفهان، دفتر روابط عمومي
اصفهان، چهارراه شكرشكن، ابتداي خيابان نشاط، ساختمان خانه فرهنگ مديريت مصرف برق اصفهان

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 98
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal