لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
شانزدهمین جشنواره  تقدیراز دانش آموزان و دانشجویان فرهیخته  با رضایتمندی بیش از90 درصدی  از مدعوین 600 نفر از فرهیختگان خانواده صنعت برق اصفهان میهمان ماه مهر     1392/07/07
شانزدهمین جشنواره تقدیراز دانش آموزان و دانشجویان فرهیخته با رضایتمندی بیش از90 درصدی از مدعوین 600 نفر از فرهیختگان خانواده صنعت برق اصفهان میهمان ماه مهر
 

شانزدهمین جشنواره  تقدیر از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز شرکت توزیع برق اصفهان از دوم تا پنجم مهرماه سال جاری  با ایجاد فضایی مفرح و روحبخش در مجموعه فرهنگی آموزشی نور برگزار شد.

در این آیین  نزدیک به  600 نفر از  دانش آموزان و دانشجویان  فرزند همکارتجلیل و از تلاش های آنها قدر دانی شد و همچنین شرکت  میزبان 3600 نفر از همکاران و خانواده های آنها بود .

مهندس حمید علاقمندان مدیر عامل شرکت توزیع برق اصفهان در اولین شب از جشن ستارگان پس از بزرگداشت یاد وخاطره ی شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت :آرامش و پیشرفتی  که موجب شده شما دانش آموزان و دانشجویان در کنار خانواده ، بتوانید مدارج علمی را کسب نمایید، مرهون دفاع از ارزش های  مقدس  انقلاب اسلامی است که توسط رزمندگان اسلام در طول دوران جنگ صورت پذیرفت .

  وی یکی از مهمترین آرزوهایش را تعالی اندیشه و فکر دانش آموزان و دانشجویان عنوان کرد و خاطر نشان نمود: فرزندان باید قدر زحمات والدین و تلاش شبانه روزی آنها را بدانند و با دیدگاهی روشن و گام هایی استوار به دنبال سازندگی و پویایی هر چه بیشتر ایران اسلامی در حوزه های  مختلف باشند.

وی تصریح کرد: پیاده سازی غرفه های فرهنگی در کناربرگزاری  جشن و شادی و برنامه های متنوعی که در این مراسم در نظر گرفته شده فرهنگ سازی معنوی را در محیطی جذاب و هنری برای فرزندان و خانواده های آنها مهیا نمود.

رییس هیات مدیره اظهار داشت  :شادی، توسعه تعلق سازمانی، توجه به استعدادهای درخشان فرزندان همکار از مهمترین اهداف برگزاری این جشن بود که با نظر سنجی هایی  که درطول 4 شب صورت گرفت نشان داد که 7/90 درصد از مدعوین ومیهمانان از برنامه های جشن رضایت داشته و مورد توجه شان واقع شده بود.   

وی یاد آور شد :تزریق روحیه خودباوری به  دانش‌آموزان  و دانشجویان فرزند همکار ارتقا انگیزه و ایجاد رقابتی سالم را به منظور پیشرفت وتوسعه ی کشور به همراه خواهد داشت  .

این مقام مسئول خاطر نشان کرد : برای اجرای این جشن یکصدو پنجاه نفر ساعت کارکارشناسی انجام شد و تمام دفاتر حوزه منابع انسانی ،معاونت مالی وپشتیبانی، روابط عمومی ، حراست و  خدمات عمومی ، در خلال تیم منسجم کمیته رفاه  این برنامه را در مسیر صحیح و نظامند قراردادند.

مهندس علاقمندان در پایان یاد آور شد : تقارن این مراسم با هفته ی دفاع مقدس که یاد آور دلاوریها و رشادتهای عزیزان رزمنده و بسیجی کشور است دربرگزاری  هر چه با شکوه تر شدن برنامه ها موثر بود .

گفتنی است : 11 غرفه ی جانبی ارزیابی سلامت و گفتار درمانی ،سلامتی جسمانی ،حجاب و عفاف ، لوازم التحریر،صوت و تصویر،محصولات فرهنگی، قرآن و عترت، صنایع دستی ،غرفه ی بازی، 2 غرفه ی کتاب فراهم گردید که بیش از 2000 نفربازدید کننده را پذیرا بود .

 

 

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 44
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal