لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
نتایج اولین مسابقات داخلی قرآن 1392/06/13
نتایج اولین مسابقات داخلی قرآن
 

نتایج اولین دوره مسابقات داخلی قرآن

ویژه پرسنل و خانواده همکاران (شرکت توزیع برق اصفهان)

 

( برادران)

گروه اول (گروه سنی 3 الی 6 سال)

 

 

 

 

حفظ :

نام و نام خانوادگی

رتبه

محمد متین طباطبایی

اول

امیر محمد باربازان

دوم

ابوالفضل شاه سید جلال الدین

سوم

ایلیا زری میدانی

تشویقی

حسین محوری

تشویقی

امیر صدرا باقری

تشویقی

امیر محمد شفیعی

تشویقی

 

گروه دوم (گروه سنی 7 الی 11 سال)

 

 

 

حفظ :

 

نام و نام خانوادگی

رتبه

میلاد جباری

اول

علی صالحی

دوم

رضا لعلی

سوم

احمد رنجبر

تشویقی

سید امیر محسن مجیدی

تشویقی

مهدی یزدانی

تشویقی

علیرضا سالمی

تشویقی

ترتیل :

علیرضا صالحی

تشویقی

 

گروه سوم (گروه سنی 12 الی 17 سال)

 

حفظ :

نام و نام خانوادگی

رتبه

امید بنکدار

تشویقی

محمد مهدی محوری

تشویقی

ترتیل :

امید بنکدار

تشویقی

سید مهدی طباطبایی

تشویقی

قرائت :

امید بنکدار

تشویقی

 

 

 

 

گروه چهارم (گروه سنی 18 الی 25 سال)

حفظ :

نام و نام خانوادگی

رتبه

سید محمد هادی میر علاءالدین

تشویقی

 

گروه پنجم (همکاران و خانواده)

 

 

حفظ :

نام و نام خانوادگی

رتبه

سید رسول طباطبایی

اول

محمد اصغر زاده

دوم

سید منصور طباطبایی

سوم

 

ترتیل :

محمد غفرانی

اول

روح اله برزانی

دوم

احمد ریزانه

تشویقی

حسن فقیه ایمانی

تشویقی

محمد محوری

تشویقی

سید رضا اعتصامی

سوم

 

قرائت :

روح اله برزانی

اول

محمد غفرانی

دوم

حسین سیچانی

تشویقی

سید رضا اعتصامی

سوم

 

مفاهیم :

احمد رضا کریمی

تشویقی

سید مهدی طباطبایی

تشویقی

ستار قجاوند

تشویقی

علیرضا کریمی

تشویقی

 

 

( خواهران)

گروه اول (گروه سنی 3 الی 6 سال)

 

 

حفظ :

 

نام و نام خانوادگی

رتبه

مهشید رنجکش

اول

فاطمه سادات باطنی

دوم

زینب ابراهیمی

سوم

فاطمه برزانی

تشویقی

زهرا جانثاری

تشویقی

بهار یزدانی

تشویقی

 

 

گروه دوم (گروه سنی 7 الی 11 سال)

 

 

حفظ :

نام و نام خانوادگی

رتبه

مریم جانثاری

اول

نغمه کریمیان

دوم

مینا سادات میر محمدی

سوم

نرگس حیدری

تشویقی

فاطمه فاتحی

تشویقی

 

ترتیل :

مریم جانثاری

اول

پریا پور رضوان

دوم

فاطمه گودرزی

سوم

 

گروه سوم (گروه سنی 12 الی 17 سال)

 

 

حفظ :

نام و نام خانوادگی

رتبه

طهورا سادات اعتصامی

اول

فرزانه سالمی

دوم

حنانه موسوی

سوم

 

ترتیل :

طهورا سادات اعتصامی

اول

فاطمه یسلیانی

دوم

فرزانه سالمی

سوم

 

گروه چهارم (گروه سنی 18 الی 25 سال)

 

حفظ :

نام و نام خانوادگی

رتبه

مهسا فلاحتیان

اول

نیلوفر مستأجران

دوم

نسرین مستأجران

سوم

 

ترتیل :

مهسا فلاحتیان

اول

محدثه قجاوند

دوم

منیژه فلاحتیان

سوم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

گروه پنجم (همکاران و خانواده)

 

 

حفظ :

نام و نام خانوادگی

رتبه

محبوبه سلیمی

اول

مرضیه آتشکار

دوم

مریم کوهی

سوم

ترتیل :

و

  قرائت :

فاطمه خلیلیان

اول

زینب ممیز

دوم

صفیه حامدیان

سوم

 

 

مفاهیم :

فاطمه علیجانی

تشویقی

محدثه قجاوند

تشویقی

مهرناز مطیفی فرد

تشویقی

اکرم جوانمرد

تشویقی

مهری سعادت

تشویقی

محبوبه سلیمی

تشویقی

 

 

 

 

 

 

 

بخش فرعی

 

(خوشنویسی)

نام ونام خانوادگی

عنوان کسب شده

محل خدمت

خانم مریم جعفری

اول

امور شرق

آقای مهدی سعادت

دوم

خدمات عمومی ستاد

خانم نرجس جهانبخش

سوم

مدیریت نواحی

 

 

(عکاسی)

نام ونام خانوادگی

عنوان کسب شده

آقای مهدی کریمی

اول

آقای غلامرضا نوری

دوم

آقای سلمان مهدوی منش

سوم

 

(نقاشی کودک)

نام ونام خانوادگی

فرزند

محل خدمت پدر

عنوان کسب شده

فاطمه فاتحی

علیرضا

امور غرب

اول

حسین مهوری

محمد

امور شمال

دوم

علیرضا سالمی

کمال

امور مرکز

سوم

 

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 64
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal