لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
جلسه تودیع و معارفه 11 مدیر اجرایی و ستادی 1391/05/09
جلسه تودیع و معارفه 11 مدیر اجرایی و ستادی

 

در جلسه ی تودیع و معارفه ی 11 مدیر اجرایی و ستادی شرکت توزیع برق اصفهان مطرح شد:

رضایت حضرت حق در رضایتمندی مردم

مهندس حمید علاقمندان مدیرعامل شرکت توزیع برق اصفهان در روز یکم مرداد ماه سال جاری در مراسم تودیع و معارفه ی 11 مدیر ستاد ی واجرایی این شرکت به اهمیت نیروی انسانی به عنوانی یکی از سرمایه عظیم کشور اشاره کرد و گفت:با به کارگیری استعدادها و توانمندی نیروهای کارآمد و خلاق  می توانیم تجربیات آنها را به دیگر قسمتها تسری داده و خدمات یک دست را به تمام امورها ارائه می نماییم.

 

وی در ادامه گفت:با توجه به خصوصی شدن این شرکت و فروش آن در آینده ی نزدیک تمام مدیران و کارشناسان با ید سیستم گذاری ها و ساختارهای مختلفی که در هر قسمت انجام شده را نهادینه نمایند.

وی تصریح کرد:از دیگر اهداف این جابجایی یکسان سازی برنامه ریزی و تزریقات مالی به واحدها و بخش های مختلف به منظور دست یابی به اهداف متعالی از جمله کاهش تلفات و خاموشی ها ،افزایش راندمان کاری و هوشمند سازی سیستم ها می باشد.

این مقام مسئول اظهار داشت:با توجه به تمام فشارها وتنگناها ، مهم ترین اولویت باید رضایت مندی مردم که در نهایت رضایت حضرت حق را در بردارد مد نظر قرار گیرد و همچنین سلامت سیستم ،اصلاح و بهبود روش ها و فرایندها و شاخصه ها از نقاط آغازین و مقدمه ی کار مدیران بوده است.

علاقمندان خاطر نشان کرد: در جابجایی مدیران هیچ تعجیلی صورت نگرفته بلکه براساس شناخت و استعدادها و توانایی آنها انجام شده است.

گفتنی است : مهندس علاقمندان مدیرعامل شرکت طی احکام جداگانه ای آقایان مهندس محسن معتمدی فرد ،سید محمد صالح ،علیرضا فاتحی ،سیدعلیرضا عریضی، حمید رضا سلطانی ،حمیدرضا آقایی ، ،محمد مهدی ناظمی ،حبیب ا...مظاهری و آقایان رضا برزویی و مهرداد جنتیان به ترتیب مدیر امور برق جنوب غرب، مدیر امور برق جنوب شرق ،مدیر امور برق غرب ،مدیر امور برق شمال ، مدیر امور برق شرق ، مدیرامور برق شمال غرب ،مدیر دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری ،مدیر دفتر برنامه ریزی و بودجه ،سرپرست دفتر نظارت بر فروش و وصول مطالبات ،سرپرست معاونت فروش و خدمات مشترکین منصوب نمود.

در این مراسم معاونت منابع انسانی مهندس مهرداد دادخواه  با ارائه ی گزارشی از  عملکرد مدیران از زحمات آنان تشکر و قدردانی نمود. 

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 2770
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal