لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
گنبدهای فیروزه ای روشن تر و زیباتر از همیشه در ک نیازها و انتظارات مشترکین و متقاضیان 1392/05/14
گنبدهای فیروزه ای روشن تر و زیباتر از همیشه در ک نیازها و انتظارات مشترکین و متقاضیان
 

شهر گنبدهای  فیروزه ای ،یکی از مهمترین قطب های صنعتی ،تولیدی کشور، امروزه شاهد توسعه ی شبکه های برق رسانی مطمئن و پایدار بوده است  و شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان در این راستا نقش سازنده و ارزشمندی را با حمایت همه ی مسئولین این شرکت  و تلاش کارکنانش به منظور   روشنایی و زیبایی این شهر ایفا نموده است.

این شرکت با پیاده سازی سامانه ها ،ارائه ی تجارب و دستاوردهای مختلف به گفته ی بازدید کنندکان دیگر شرکت های توزیع توانسته الگوی مناسبی در ارائه ی خدمات به دیگران باشد.

سامانه های سمیع (مکالمه به جای مراجعه )،پروژه ی قرائت و توزیع از راه دور با 4500 انشعاب ،توسعه ی خانه فرهنگ مدیریت مصرف در بافت سنتی اصفهان،تکمیل و ادامه ی برگزاری مسابقات مهارت شغلی و راه اندازی سامانه ی سایه  با شماره 2000121 که قبوض برق مصرفی را به صورت پیامک برای مشترکین ارسال می کند، تنها بخشی از تلاش همکاران ما در شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان می باشد .

راه اندازی سامانه و نرم افزار GIS، تدوین نقشه های شبکه های برق به صورت الکترونیک منطبق با سیستم اطلاعات جغرافیایی کشور،انجام مطالعات اجتماعی و بررسی انتظارات مردم درپروژه تحلیل شکاف با مدل سروکوال از دیگران دستاوردهای منحصر به فرد این شرکت بوده است.

مهندس حمید علاقمندان مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان در این باره گفت : شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان تنها شرکتی در کشور است که نیمی از مشترکین دیماندی آن بدون حضور کنتور نویس سنتی، لوازم اندازه گیری آنها قرائت و قبوضشان به صورت الکترونیک توزیع می شود  و به این ترتیب از ۴۸ هزار بار مراجعه کنتورنویسان به محل کار و صنایع پیشگیری به عمل می آید.

وی در ادامه افزود:امسال در هفته ی دولت بیش از 45پروژه ی کوچک و بزرگ برق رسانی در پایتخت فرهنگ و تمدن اسلامی  در شهر اصفهان تکمیل و در مدار قرار می گیرد.

وی تصریح کرد:زیبایی طبیعت اصفهان با بهینه سازی و نوسازی تجهیزات 40 ساله شبکه های برق  همراه و هماهنگ با مبلمان شهری افزون گردیده است بلکه زمینه ی توسعه ی شبکه های برق رسانی را برای نسل کنونی وآینده فراهم می نماید .

واگذاری انشعاب برای 2500 واحد مسکونی در پروژه ی اطشاران باظرفیت 13 مگاوات برق ،بهینه سازی و نوسازی شبکه های برق در خیابان های ضابط زاده ،آل بویه ،خیابان شاهد ،برق رسانی به 50 واحدمسکونی در غرب اصفهان ،جابجایی تاسیسات درخیابان طالقانی بابوکان ،تجهیز پست و کابل کشی در خیابان های مهران ،قلعه کاشفی ،باغ مشهد ،حمزه به همراه احداث شبکه های چهارمداره و2 مداره خود نگهدار در خیابان اطشاران تا باغ بانوان ،برق رسانی به مصلی بزرگ اصفهان  ،مهمترین  مامن معنوی اصفهان و حفظ میراث طبیعی با کابل کشی ها ی زمینی در خیابان های عباس آباد و ابوذر،سه راه مارنان ، احداث شبکه برای کشاورزان شرق اصفهان و واگذاری انشعاب برق در مناطق صنعتی و کارگاهی شهرتودشک ،محمود آباد ؛ روشنایی معابر درخیابان جی شیر، خواجه نظام الملک ازجمله طرح هایی است که در هفته ی دولت افتتاح و به بهره برداری می رسد .

مهندس علاقمندان حجم ریالی پروژه های قابل افتتاح در هفته ی دولت  را 127 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت :ما بایک شبکه ی 45 ساله در اصفهان روبرو هستیم که بازسازی این شبکه یک امر ضروری است و به اعتباری بسیار بیشتراز اعتبارات موجود نیاز دارد.

رییس هیات مدیره شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان گفت: برای اجرای پروژههای مذکور28 کیلومتر کابل کشی فشار متوسط و ضعیف زمینی و هوایی و 57 کیلومتر شبکه ی فشار متوسط و ضعیف ایجاد و 86 دستگاه پست و ترانسفورماتوردر مدار قرار می گیرد.

وی با اشاره به زیر سازی تاسیسات شبکه های برق در شهر اصفهان ، اظهار داشت :در سال 91 ،296 کیلومتر شبکه ی جدید ایجاد،328 دستگاه ترانسفورماتورهوایی و زمینی تجهیزو 9 فیدر و شبکه ی اصلی نصب و در مدار قرار گرفت .

علاقمندان افزود :امید است امسال با اتمام و تکمیل مرکز و سامانه ی سمیع مراجعات را به حداقل برسانیم .

وی خاطر نشان کرد: از سال 90با ایجاد خانه فرهنگ مدیریت مصرف برق آموزش های مردمی را به صورت رایگان در اختیار مردم قرار داده ایم .

رییس هیات مدیره شرکت تاکید کرد:تدوین استراتژی شرکت با شماره 1396 برنامه راهبردی 5 ساله ایست که با تعریف 39 پروژه بهبود در دومین سمینار  علمی شرکت ابلاغ  و براساس این چشم انداز طی پنج ساله آینده ،رتبه شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان همچنان در جایگاه اول در بین دیگر شرکت های توزیع حفظ و در بین شرکت های خدماتی و نهادهای دیگر استان نیزجایگاه ممتاز خود را ارتقا بخشیم و بتوانیم ارتباطی کاربردی با صنعت و دانشگاه داشته باشیم و با شعار به سراغ ما نیایید ما به سراغ شما می آییم یک برند پایدار و همیشگی ایجاد کنیم .

وی در پایان اظهار داشت :در حال حاضر 12400 کیلومتر شبکه و کابل فشار متوسط و فشار ضعیف زمینی و هوایی احداث و 9200 دستگاه انواع پست و ترانسفورماتور زمینی و هوایی برق تجهیز و 970 هزار انشعاب در 14 شهر و 367 روستا ایجاد نموده ایم .

گفتنی است :در سال 91 نزدیک به 48000 مشترک جدید به  مجموعه توزیع برق اصفهان افزوده شده است .

 

 

 

 

 

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 14
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal