لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
پیاده سازی نرم افزار جامع منابع انسانی 1392/05/07
پیاده سازی نرم افزار جامع منابع انسانی

یکی از خط مشی های کلی ،که تحول اطلاعات اداری را به روش بومی سازی دنبال می کند طراحی نرم افزارهای جامع منابع انسانی  مي‌باشد،كه در این راستا شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان به منظور توسعه و نظم دهی به شناسنامه ی فعالیت های کارکنان ،نرم افزارجامع منابع انسانی را پياده سازي كرده است.

محسن شانظری مدیر دفتر سازماندهی و طبقه بندی مشاغل در این باره گفت ،پیاده سازی این نرم افزار در نیمه‌ي دوم  سال 90 آغاز گرديدکه تاکنون توانسته است  فرایندانجام  فعالیت های حوزه‌هاي معاونت  منابع انسانی را به خوبی هدایت کند.

وی در ادامه افزود:مکانیزه نمودن صدور احکام ،اخذ انواع گزارش ها و آمارهای پارامتري ،تسریع در صدور احکام ،حذف کارت های دستی ، تشکیل بانک اطلاعات پرسنل اعم از مشخصات فردی  و شغلي( از جمله تشویق‌نامه‌ها ، عضويت در کمیته ها و دوره های آموزشی) از اهداف این نرم افزاربوده كه به اجرا درآمده‌است.

وی به دیگر اهداف آتي توسعه‌ي نرم افزار جامع  منابع انسانی از جمله  : تهیه ی فرم درخواست جابجايي،انتقال یا انتصاب از طریق نرم‌افزار ، انجام مراحل صدور احكام بدون استفاده از كاغذ اشاره نمودكه از مزاياي اين روش اجراي كليه فرايندها ، در كوتاهترين زمان ممكن و با كمترين خطاي انساني مي‌باشد. و اميد است كه در آینده ی نزدیک احکام و مدارک شخصی همکاران را از طریق پرتال شرکت شاهد باشیم .

شانظری خاطر نشان کرد:با عقد قرارداد توسعه نرم‌افزار امكان درج شرح وظایف ، بانک اطلاعات فردی ،شغلی و چارت سازماني و همچنين تهيه آنالیز حقوق پرسنل پيمانكاري نیز در اين قرارداد پيش بيني شده  كه در دست اقدام مي‌باشد .

وی از فراهم شدن پایگاه اطلاعاتی و مرجع گزارش گیری در این سامانه یاد کرد و گفت :امكان تهيه انواع گزارشات درخواستی و گزارش سازی در این نرم افزار فراهم شده است و به عبارتی با گزارش های پیش فرض و پارامتری می توانیم فرایند دسترسي به مدارك و سوابق پرسنلي  را در قالب یک بستر نرم افزاری ایجاد کنیم.

5/5/92

 

 

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 20
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal