لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1392/04/25
توزیع برق شهرستان اصفهان میزبان مجمع عمومی عادی سالیانه
 
 

 

توزیع برق شهرستان اصفهان میزبان مجمع عمومی عادی سالیانه

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان با حضور    سهامداران و نمایندگان آن  تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان ٬ در مجمع عمومی سالیانه این شرکت ، آقای مسعود گشته رییس هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری صنایع برق و آب صبا به عنوان ناظر ،حمید علاقمندان مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان به عنوان رییس جلسه و شهزاد صالحی به عنوان منشی ؛ جلسه را اداره کردند.

در اين مجمع،‌ صورت های مالی شرکت شامل ترازنامه ،صورت سود و زیان و صورت جریان وجوه نقدسال مالی منتهی به سال 91 با الزام هیئت مدیره به انجام تکالیف مشخص شده توسط مجمع عمومی در رابطه با بندهای گزارش حسابرسی و بازرسی قانونی تصویب شد.  

در این جلسه کارگروهی مرکب از دو نفراز نمایندگان معرفی شده از شرکت توانیرو سرمایه گزاری صنایع برق و آب صبا به منظور بررسی و تایید بودجه ی پیشنهادی شرکت تشکیل و در صورت تایید این کارگروه بودجه شرکت در مجمع عمومی سهامداران تصویب خواهد شد.

اين گزارش حاكي است، سازمان حسابرسی به عنوان بازرس قانونی و حسابرس مستقل و روزنامه‌های اطلاعات برای درج آگهی‌های مربوط به شرکت در سال جاری انتخاب شد و موسسه ی حسابداری دقیق ترا زسپاهان به عنوان حسابرس و بازرس قانونی و موسسه ی حسابرسی هوشیار ممیز به عنوان حسابرس و بازرس قانونی علی البدل شرکت در این سال تعیین گردید.

 

 

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal