لوگو
آر اس اس English
نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1392/04/18
سند چشم انداز خانه فرهنگ با آموزش مادران و کودکان

 

سند چشم انداز خانه فرهنگ با آموزش مادران و کودکان

خانه فرهنگ مديريت مصرف برق اصفهان همچون گذشته برای رسیدن به اهداف کلان مدیریت مصرف برق در روز دوشنبه 27 خرداد ماه سال جاری اولین نشست آموزشی مادران و کودکان را برگزار نمود.

هدف از ایجاد این واحد نقش کلیدی مادران در محیط گرم خانواده بوده که با مساعدت و مدیریت آنها در مصرف بهینه ی برق در الگوی مصرف و امور اقتصادی جامعه و خانواده نقش مهمی را عهده دار است.

خانم مهندس صالحی مدیر خانه فرهنگ مدیریت مصرف برق در این باره گفت: اگراحساس وظیفه و حفظ سرمایه‌های کشور در زنان ایجاد شود، آنان در حفظ منابع ملی نیز تأثیر بسزایی دارند و این امر خود به خود عاملی برای ایجاد الگوی مناسب مصرف برای نسل‌های بعدی خواهد بود.

وی در ادامه افزود: در این طرح در حالی که مادران آموزش الگوی مصرف درست را فرا می گیرند فرزندان آنها نیز با تعریف درست مصرف کردن در قاب نقاشی هایشان تعهد به انجام این مهم را در کنار یکدیگر پیش می گیرند.

وی تصریح کرد: فرم های عضویتی نیز به این مادران ارائه می شود که درصورت علاقمندی به همکاری با این خانه برنامه ریزی هایی به منظور مشارکت در زمینه های آموزشی در سطح شهر ویژه ی بانوان فراهم خواهد شد.

صالحی تاکید کرد: این روش به کودکان کمک می کند تا در جشنواره هایی که با مضامین مصرف بهینه هر سال توسط این خانه انجام می گیرد با ذهنیت بیشتر و درک درست تری از مدیریت مصرف آشنا شده و بتوانیم در کوتاه ترین زمان ممکن تغییر و اصلاح رفتار مصرفی را در جامعه شاهد باشیم.

 

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 4
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal